www.sudzibas.lv SIA Rasto Nekonkrēta attieksme pret klientu.

SIA Rasto - Nekonkrēta attieksme pret klientu.

Sazvanījos pa Telefonu Nr.20387099 ar jOR Mēbeles pārdevēu, neatceros kā viņu sauc, par gultu Niko 180x200. Atbildēja man ka gulta ir apskatāma veikalā Brīvības gatvē 363 un, ka varu ar sievu apskatīties viņu darbadienā, ja nemaldos tas bija š.g. 2.novembrī plkst 10:00 norunātajā laikā biju klāt ar savu kundzi, bet 10min laikā ne man kāds atbildēja pa telefonu ne es varēju atrast kur ir veikala ieeja. Nesaprotu kā tā reklamējoties ka laba firma un viss ir apskatāms, bet rezultātā nekā, kautkāda melnā bedre ne kantoris.

K

O ormebeles 30.12.2012

Labdien!
Darba laiks ir no 12:00-19:00 to var redzēt pagaidu mājaslapā http://www.rasto.ss.lv/ kamēr tiek mainīts www.ormebeles.lv mājaslapas dizains . Veikals ir jauns, kurš sāka strādāt tikai no 1 decembrī, veikalam pašlaik nav izkārtnes kura tiks uzlikta janvāra beigās un ieeja pašlaik ir no sētas puses. Uz ieejas durvīm ir rakstīts OR MĒBELES.

O ormebeles 30.12.2012

OR MĒBELES salona bildes.

Darba laiks :
Darba dienās no 12:00-19:00
Sestdienās no 12:00-16:00
Svētdienās slegts.

Atvainojamies par sagādātām neērtībām, ja tā ir pārdevēja vaina kurš nekorekti Jums paskaidroja darba laiku un atrašanos vietu!

7 77777 12.06.2013

odnorazovaja mebel s polskih skladov, latviei daze ne pahnet.

O Ola la 02.05.2014

Г О В Н О а не кровати.