www.sudzibas.lv SIA Ranta Lat, Aleksandrs Šefs Naudas nemāksāšana, instrumentu piesavināšanā

SIA Ranta Lat, Aleksandrs Šefs - Naudas nemāksāšana, instrumentu piesavināšanā

Mūsu brigāde stradāja Lačplēša iela 125 naudas par izpildītājiem darbiem samaksāja nepilna apjomā, tikai pēc draudiem par iesnieguma ekonomiskā policijā, pēc kā daļēji bija samaksāts par ko mes rakstījam Aleksandram garantijas vēstules par to kā mums nav pretenziju, bet kad atbraucam uz objektu, pēc saviem instrumentiem mums pateica kā Jūsu instrumentu nav. (nozāga uz aptuveni 600,00 LVL) , un cik es zinu pēc mums citiem jumiķiem bija arī nozagti instrumenti. Nav zolīda firma, kā arī pats saimnieks: uzvēdas kā lops pret strādniekiem!!!

I Inese Ate 16.08.2017

Varu piekrist iepriekš teiktajam, ka SIA Ranta Lat īpašnieks vai pārstāvis, runājot pa telefonu, ir rupjš pret klientu, izturas tā, ka zūd vēlēšanas turpināt sarunu, kur nu vēl iegādāties īpašumu. Kad aizrādīju, ka vēlētos laipnu attieksmi, teica, ka var man arī nepārdot īpašumu. Par to, ka runātu klienta valodā, vispār nebija runa.