www.sudzibas.lv SIA PROOF Nemaksā par saņemtajiem pakalpojumiem

SIA PROOF - Nemaksā par saņemtajiem pakalpojumiem

Sia Proof, Vitālija Smetaņnikova personā nespēj norēķinaties par saņemtajiem pakalpojumiem 3mēnešus, uz zvaniem un brīdinājuma vēstulēm neatbild. Nezinu kā ir ar viņu piedāvātajiem pakalpojumiem, bet par citu izmantotajiem nemaksā.
Pietam summa nav liela un firma kā tāda darbojas un pelna, problēma ir tajā ka vienkārši grib uzmest un pazust nesamaksājot, itkā nekas nebūtu noticis, jo nauda ir.

I Inmars 31.08.2010

da eti 2 brata sovsem obnagleli dolzni vsem i nikomu neplatjat

J Jānis P. 08.06.2012

Kā preču piegādātājs varu apstiprināt, ka SIA Proof nedrīkst ticēt! Solījumus nepilda, par saņemto preci nemaksā. Tikai un vienīgi iespējama sadarbība, piemērojot priekšapmaksu!

D dusmīgais 18.12.2012

Ļoti silti iesaku nesadarboties ar šo kantori, jo šefs Vitālijs Smetaņņikovs ir solīšanas, nekā nepildīšanas un nemaksāšanas izcilākais speciālists. Gaidam apmaksu par saviem pakalpojumiem jau vairākus mēnešus.Neko nedodiet uz pēcapmaksu !!!

N Natālija 27.01.2016

Esiet uzmanīgi, tagad viņi nomainīja nosaukumu uz SIA "Print to print" un turpina nemaksāt parādus.
Man ari ar viņiem negatīva pieredze, savu naudu ta arī neatguvu. Ja kadam noderes, rakstiet man privāti, atrakstīšu viņu dzīvesvietu, auto un vel kādu info.

O Olegs2016 22.09.2016

PVN nemaksātāju kantoris. Visas cenas zem pašizmaksas, firmas tiek mainītas biežāk kā zeķes..