sia pronet - internet

компания пронет невсостоянии следить за своими поступлениями на счета.в итоге потребителям интернета от этой компании приходится доказывать что они заплатили за услуги провайдера!

H horta 13.09.2011

man nekad nekādu problēmu nav bijis-vnk katru mēnesi pārskaitu un viss, salīdzinot ar debīlo izzi, kurš man bija pirms tam..es esmu starā:) ja kāds pārrāvums, meisters sataisa pāris stundu laikā

в ВЛАДИМИР 13.09.2011

Тема закрыта.Вопрос разрешился.Была неувязка с договором.

W Woman 28.02.2016

Neatsaucīgi,cilvēki strādā,kā roboti,tikai pēc papīriem vadās...Nav patīkama Pro net kompānija.Pārtiek no citu līdzekļiem.Pakalpojumus piedavā,kad aiziet un vēl rēķinus pieprasa par ko?????????.Ka bija nodrošināta nekvalitatīva TV-sniega versijā un internets regulāri pazuda?
Cilvēciskais faktors neeksistē...
Neieteiktu!!!!!!!!!

P psydelic 13.10.2016

положительные эмоции! интернет довольно хороший. бывают сбои,но их активно решают. ремонтники реагируют быстро и отзывчевые ребята! пользовался многими провайдерами,но Пронет самый адекватный! советую!

M Marička 21.10.2016

Сотрудничаю с компанией "PRONET"уже долгие годы,более десяти лет.Очень дружелюбные и отзывчивые консультанты, даже если изредка и бывают какие-нибудь проблемы,решают очень оперативно,сами перезванивают и интересуются,всё ли в порядке. Никаких неадекватных ситуаций ни разу не было за эти годы,очень довольна,что пользуюсь предоставленными ими телевизионными и интернет услугами,люблю их,как родных! Желаю удачи и процветания!!!

V Vienkārši Ivo 05.05.2020

Man pieslēgums interneta sia.Telenet no 300-1000 nav tāda atruma knapi 100mbit/s katru dienu jāmaksā 25eur kaut takse ir 19eur,kurš uz šā visa uzvārās.Telenet raunas ielā nav tāds kā valsts valoda,atbild krieviski(nesaprotot valsts valodu)kur skatās valoidas centrs tur būs daudzi grēkāži.