www.sudzibas.lv SIA Procents Kredīta '""ņemsana""

SIA Procents - Kredīta '""ņemsana""

Ja nu Jums kādam savajagās steidzīgi naudu, tad nead neizmantojiet www.procents.lv, kas aizdod naudu ar sms.Tur darbība norisinās dzīvoklī, kur fonā liedz bērns, skaļi iet krievu TV.Ja sā nedaudz uzbraut par to, a tante čammājas jau 4 dienas, tad atnā sms-"Jūs neatbilstat kredītņēmēja statusam".:-)))
Vispār-jāver savs bizness.Jāsāk aizodt nauda un piedzīt parādi, jo nekur likumdošanā tas nav atrunāts, ka es to nevaru darīt...

I

4 4u4undras 31.03.2009

Ne soglawusj...ja brala u nix kredit, u menja vse ok! Prosto sej4as mnogie sms-krediti prikrivajut...Uzhe davno ne rabotaet www.50.lv, www.credit.lv, www.e-credit.lv, nedavno prikrili www.risicum.lv...

A Andris 06.05.2009

Zagļi...reģistrējos pirmo reizi-tajā garajā kodā bija kļūda...otrajā reizē 0 vietā, it kā uzrakstījis esot O, un 2 lati šiem no manis par neko aizgāja...zagšana.

E elizabethe 27.07.2009

Ņēmu nesen pie viņiem kredītu, viss bija kārtībā. Noformēja ar visu reģistrēšanos ļoti ātri, nepilnas stundas laikā, ņēmu gan internetā, ne SMS. Garo kodu iekopēju un tur arī viss bija kārtībā.

J janis 17.12.2009

jaa man ar tas pats itkaa kluuda registraacijaa, pilniigs bulshits, zaglju banda

E Es 17.12.2009

Labs bizness...

E elizabethe 04.10.2010

Līdz šim viss bija normāli, piešķīra ātri, bet ir sākuši izspiešanu ar savas datorprogrammas palīdzību. Tā kā nav vairs 10 -20%, bet vairāk, uz pieprasījumiem loģiakas atbildes saņemt ban =v iespējams. Tā kā nņemiet tur kredītu, ir citas firmas ar zemākiem procentiem un garākiem termiņiem.

Viņu lietotāja zonas programma pieprasa nevajadzīgus pagarinājumus un taisa nesaprotamus uzrēķinus, tos nosaucot par "jaunu kredītu" ar citu numuru.

Situācija ir sekojoša:
Uz 25.septembrī jāatmaksā 72Ls, t.i. 60Ls kredīts + 12Ls procenti.
Tika samaksāti procenti 12Ls un kredīts 60Ls pagarināts līdz 9.oktobrim. Pēc dažām stundām tika samaksāta arī daļa kredīta 20Ls, jau pēc 60Ls pagarināšanas, bet kas pilnībā iekļāvās noteiktajā termiņā - līdz 25.septembrim. Viss ir redzams gan internetbankas datos, gan lietotāja zonā, gan to uzrāda info.Līdz ar to programmai būtu jābūt spējīgai momentā reaģēt uz pamatsummas samazinājumu un jāizmaina pagarināmā summa uz 40Ls un man atbilstoši tad jāatdod 46LS. Tā vietā programma uzspiež kaut kādu nevajadzīgi lielu vēlreizēju 40Ls pagarinājumu līdz 16.oktobrim, kas klientam nav vajadzīgs, jo jau līdz 09.okt. plānots atmaksāt vai nu visu, vai vismaz daļējii kredīta pamatsummu. Pieprasīti tiek kaut kādi 53Ls, par ko, nav saprotams, kā tas rēķināts, izskatās, ka tur vēl uzrēkinājuši kaut ko no tiem 60Ls, kas jau 25.sept. samazināti uz 40Ls.

Šodien apmaksāti 49Ls, jau jau uzskata, ka ir 40Ls vietā ņemti 60. bet ar SMS tiek prasīti vēl 4 Ls, lai ispiestu tos 53Ls, pkas bija ieplānoti uz 16.oktobri. Līdz ar to redzams, ka SIA "Procents.lv" nodarbojas ar naudas izkrāpšanu, izspiež vēl liekus virs vienošanās 9Ls un iebāž sev kabatā.
Tā kā konkurence šajā kauciņā pietiekoši liela, ņemiet kredītu citās firmās, izvērtējot termiņus un procentus, ka arī to spēju atbildēt uz pieprasījumiem.

E elizabethe 18.10.2010

Uz š brīdi šī firma tik tiešām pamanījās izspiest arī 4Ls par vispār neņemtu kredītu, jo uz 9.okt., kad uzrādīta kredīta ";nemšana" par 40LS, nekas nav ņemts, jop vsa summa apmaksāt apirms 9.okt. Tātad SIA "Procents" tik tiešām attaisno savu nosaukumu un izspiež procentus, pie tam ar īsziņām "Jūs esam mums vēl parādā 4 Ls " arī par kredītu, kas jums attiecīgajā laika periodā VISPĀR NAV ŅEMTS. Tātad parjūsu rīcībā neesošu summu. Procenti par gaisu, par to, ka viņu sistēma uztaisa mākslīgu pagarinājumu. atbilde par to, kādēļ firma neievēro civilās likumdošanas noteiktos normatīvus par saistību izpildes termiņiem, joprojām nav saņemta.