www.sudzibas.lv SIA Printart Spameris nepilda pasūtījumu

SIA Printart - Spameris nepilda pasūtījumu

Uzmanieties, no spamera.
Saņēmām e-pastā piedāvājumu vizītkaršu drukai, aizsūtīju failu drukai, uzzvanīju, neesot papīra, bet rīt būšot, neko nesagaidīju, pēc 3 dienām zvanu vēl, neesot papīra, šodien ievedīšot vizītkartes. Nekā. Rezultātā izstādes pirmajā dienā Ķīpsalā mūsu uzņēmums startēja bez vizītkartēm. Labi ka ātri atradām rrc.lv, kas kartiņas sadrukāja 2h laikā, paldies viņiem!

šeit spama teksts:
Piedāvājam ātri un lēti veikt iespieddarbus.
Apdrukājam visu, sākot no vizītkartēm līdz automašīnai.
Nosūtam pielikumā mūsu izcenojumus, cerot ieinteresēt
sadarbībai,
Dace Vilcāne
SIA Printart
20244290

A Agassija 26.08.2011

Labs poligrāfijas un reklāmas uzņēmums, kurš atsūta sīku un detalizētu cenu tāmi. Un kvalitāte ir teicama!

B Baumanis 11.10.2011

Hromets paši NEKO neražo. Tikai studenti dizainu zīmē. Visu pārējo taisa tipogrāfijās. Taupa uz papīru un visu iespējamo. Sū*u ieliek smukā rāmī un pasniedz klientiem.
Vadītājs - izcils "čigāns", kurš apvārdos jebkuru. To jau sapratu pēc pirmās tikšanās reizes ar viņu.

N Normis91 27.07.2016

Man gan bija pilnīgi otrāda pieredze. Gan operatīvi sazinājās, kaut arī saslima darbiniece, kura ar mani sākumā strādāja, gan izpildīja operatīvi, laikā un arī samaketēja ar ķīniešu valodu, kas citām dizaina studijām radīja lielas problēmas. Tā ka - varu ieteikt arī citiem. Normunds

O Olafs 25.05.2017

Nezinu kā ar tipogrāfiju ,bet hromets apkure ir krāpnieki . Paņem priekšapmaksu un visi gali ūdenī neatbild ne uz ziņām ne uz tel. zvaniem jau trīs mēnešus mēģinu tikt jēga, silti iesaku ar hromet nesaistīties