SIA PREMIO AUTO / HANSARENT.TK - krāpšanas gadijums

Šis uzņēmums visādās lapas pusēs (ss.lv un citi autonomas forumi) piedāvā izīrēt dažādas automašīnas kopā ar šofera pakalpojumiem.

Pēc telefonsarunas janvārī vienojāmies, ka tiks veikta rezervācija Audi Q7 un lai tā tiktu apstiprināta ir jāveic rezervācijas maksa pārskaitot naudu uz uzņēmuma konta.
Atsūtija mums līguma paraugu un viss likās pareizi. Pēctam, kad naudu pārskaitijām saņemām apstiprinājumu un rezervācija tika veikta. Vienojāmies, ka tuvojoties pasākumam sazināsimies lai precizētu maršrutus. Maija beigās / Jūnija sākuma mēģinājumi sazināties ar uzņēmumu bija neveiksmīga jo tika atslēgti visi tālruņi, epasti un skype, kā arī faktiskā adresē neviens nebija.

Vērsāmies pie patērētājtiesībām, kuri paskaidroja, ka uzņemums ir darijis visu pareizi jo līgumā ir rakstīts, ka nauda netiks atgriesta ja līgums tiks lauzts.
Pat ja viņi ir atslēguši telefonus un atklāti nodarbojās ar krāpniecību, tad līgums nosaka, ka viņiem ir taisnība un mēs naudu atpakaļ nevaram dabūt.

Tomēr nolēmu aizsūtīt viņiem vēstuli uz uzņemuma deklerēto adresi (atrodās maskačkā Rīgā) ar prasībām naudu atgriest - pretējā gadijumā dosimies uz policiju rakstīt iesniegumu par krāpšanu.

Uz vēstuli atbildi nesaņēmām (bija ierakstīta vēstule ar visiem ziņojumiem) un sapratām, ka Latvijas likumdošana laikam nedarbojās klientu labā - norakstijām naudu un koncentrējāmies meklēt alternatīvu jo laiks spieda un nu jau bija Jūnija beigas).
Jūlija pirmajā nedēļā saņēmām atbildi uz epastu (pilnu ar drukas kļūdām), ka naudu pārskaita atpakaļ jo auto jāņos esot saplīsis.

Pozitīvas beigas mums jo naudu dabūjām atpakaļ, bet cik lasu viņi daudzkur sola "pa lēto" ar visu šoferi izīrēt Jums kāzu auto.

http://www.hansarent.tk/ (mājas lapa arī ir pazudusi tagad)