SIA PREIĻU POLIKLĪNIKA - Slikta attieksme

Drausmīga un bezatbildīga rīcība sakarā pret pacientiem. Martā 2023.gadā pierakstījos uz duplex procedūru. No gaidīju 9 mēnešus, jo pieraksts bija uz 20 decembri. 18 decembrī man zvana un sakot ka tādas procedūras vairāk nebūšot un ārstes nav. Okey, skaidrs, biss gadās. Pierakstījos uz kraslavu un te uz dienam man zvana preili un saka ka arste ir viss ok. Ka varot mani pieņemt 3 janvāri. Protams es piekrītu. Pienāk ta diena. Taisos jau braukt un man atkal zvana ta pati sieviete un saka ka atsaka man pierakstā jo vairal arstes nav. Vispar neko nesaprotu un pat ne atvainojas. Un tā nav pirmā reize vienmēr tur kādas problēmas un attieksme pret pacientiem. Neko īsti paskaidrot nevar un nenorāda noteiktas lietas kuram jābūt piemeram līdzi.

N

Velvetpopstar 03.01.2024

Viņi jau nav vainīgi, ja gav dakteres, kas pieņem.