www.sudzibas.lv SIA "Pludmale" Solārijiem lampas vispār nav mainītas

SIA "Pludmale" - Solārijiem lampas vispār nav mainītas

Neiesaku iet uz solāriju Siguldā, lielveikalā "Šokolāde" uz SIA "Pludmale" solāriju. Pirms pus gada tur gāju regulāri sauļoties un viss bija kārtībā. Tad kādu laiciņu nesanāca uz turieni aizbraukt, jo neesmu no Siguldas. Pirms pāris nedēļām tur aizgāju un jēga vispār nebija nekāda. Pajautāju, kad pēdējo reizi solārijiem ir mainītas lampas un darbiniece atbildēja, ka tās vispār nav mainītas, jo redz savas darba stundas vēl nav nostrādājušas. Solārija īpašniekiem saprašana vispār nav nekāda, ka cilvēki neies uz solāriju un nemaksās bargu naudu par neko, jo nosauļoties tādos solārijos nevar. Kādēļ Rīgā, Juglā tieši šajā pašā SIA "Pludmale" solārijā ir kolosāla apkalpošana un spēcīgas lampas, kur var skaisti iedegt.

Mamma 16.07.2009

Vai tad vasara jau beidzaas?

G GE 17.07.2009

Normaali cilveeki vasaraa brauc uz juuru sauljoties vai kriizes gadijumaa saulojaas uz dziivoklja balkona.

S Solvita 16.03.2010

Normāla atbilde, ja savas darba stundas lampas NAV VĒL nostrādājušas, tad nav vēl jāmaina.

E eva 01.06.2010

Pati strādāju solārijā. Lampām ilgums ir 1000 stundas, pie 800 iesaka mainīt. Padomajiet paši, ja dienā atnak 10 cilvēki vidēji uz 10 minūtēm, paskaitiet paši pēc cik ilga laika jamaina lampas. cilvēkiem šķiet, ka lampas būtu jāmaina pēc diviem mēnešiem, bet neviens jau nezin, cik cilveki pa dienu atnāks un uz cik ilgu laiku.Ta kā šī atbilde ir pilnīgi normāla. PS. es nestrādāju šajā solārijā.