Sia Pļaviņu Delikateses IB - Slikts serviss

Kā uzņēmumā, kur jāstrādā ar klientiem, var strādāt tik rupja pārdevēja?
Kauns īpašniekiem! Vai tiešām ar tik pretīgu attieksmi pret pircēju, kā uzvedas šī ķundzīte savos gados-nekādus pieklājības standartus nav iemācijusies?
Ja pircējs redz, ka notiek reāla šmaukšana un tiek pārdota prece par lielāku cenu, nekā redzams cenu zīmē-tad kāpēc jāpaliek rupjai un jāstrīdas ar pircēju?
Galu galā taču jūs saņemat algu par savu darbu, nevis pelnat-apšmaucot pircējus.

Работяга 03.02.2018

Piekritu, musu laika apsmaut var pat veikala :((

P plavinu.delikateses 06.02.2018

Labdien,es Ingus Baltais,uzņēmuma valdes loceklis Jums atvainojos par manas darbinieces netaktisko attieksmi pret Jums.Lai novērstu šādas un līdzīgas situācijas lūdzu informēt mani par vietu un dienu kur notika šis incidents.Mani var sazvanīt pa tālruni 29565060 vai rakstot uz epastu [slēpt]@inbox.lv.

J Jakub 07.02.2018

Noslēpies anonīmi. Vārdus, lai Tauta zin savus varoņus, vai izdomāji intrigas taisīt!
Itigrants!
Ne pirki, ne kā...!

P Pēteris Dedelis 23.12.2019

Milzīga vilšanās par Pļaviņu delikateses "delikatesēm". 23.12.20019.Lielvārdē pie Elvi veikala laukumā iegādājos "Liellopa ruleti ar plūmēm" un "Ruleti ar mēli". Liellopa ruletei garša gan pieņemama, riktīgi asa, piparota, bet sagremot to sīksto gumiju patiešām nav iespējams. Nereāli sīksta, Pildījumā plūmes jāmeklē ar lupu, bet maltā cūkgaļa, kas iekšā salikta, caur visiem pipariem jūtama "otrā svaiguma". "Mēles ruletē" mēli tā arī neatradu... Iespējams, ka man iedeva kādu citu, ar zaļumiem? Gribējās tomēr mēli, ne vis zāli paēst Ziemassvētkos.

M Marīte 29.03.2020

Esmu bijusī darbiniece un vairākus gadus esmu Delikatešu kliente un ne reizi neesmu vīlusies kvalitātē, produkti vienmēr bija uzglabāti pareizi un saimniece vienmēr bija ļoti strikta par termiņiem, par šo produkciju galvu varu likt ķìlā, vecā gaļa norakstīt un suņiem. Par ruleti viss var gadīties, kā bijusī pārdevēja varu pateikt ka nepieredzejis pārdevējs var sajaukt ruletes acu mirklì, jo pēc izskata tās ir vienādas +/-, te nu gan varu ieteikt ražotājiem izdomāt marķējumu ruletēm un citiem produktiem tā lai arī pērkot produktu acs mazliet priecajas ne tikai galu bet ari uzlīmīti. No manis tikai pozitīvas atsauksmes.