www.sudzibas.lv SIA Platsena Meklē menedžmentu!

SIA Platsena - Meklē menedžmentu!

Labdien,visi IT resursu lasītāji!
Lūdzu,nesaistīties nekādās darba attiecībās ar šo kompāniju. Lietuviešu firmas kompānija,kuras filiāle ir Rīgā.Sākumā darba attiecības it kā labas,sola labu atalgojumu,pēc tam nav iespējams normāli strādāt,jo nenormāls bosings no Lietuviešu priekšnieka un kolektīvs vienkārši ir mobings, rupji runājot viens otru apdirš, acīs runā vienu ,bet aiz muguras ko citu runā. Ar laiku iedzen tādā psiholoģiskā depresijā ,ka nav iespējams normāli strādāt. Ļoti bieži mainās darbinieki,pastrādā pāris mēnešus vai ilgākais gadu, un darbinieki neiztur un aiziet prom. Tāpat arī mainījies ir uz vietas esošais direktors,ja tā varētu to tā nosaukt,cilvēks ,kurš braukā no Lietuvas un nenormāli bosingo, sekretāre,kura atlāujās no sevīm baigo priekšnieci, neprot pieklājīgi komunicēt ar saviem kolēģiem un kur nu vēl ar klientiem. Kompānija pēdējo gadu laikā ir zaudējusi daudz ļoti labu klientu, kā arī attiecīgi ienākumus. Neiesaku šo firmu nevienam,ne kā darba devēju, ne kā citādi.

I