www.sudzibas.lv SIA PKE/Anna Ķuzāne Dzīvokļu izīrēšana

SIA PKE/Anna Ķuzāne - Dzīvokļu izīrēšana

Nevienam neiesaku īrēt dzīvokli Rīgas centrā vai Jūrmalā no Annas Ķuzānes,Jāņā Ķuzāna un viņu SIA "PKE". Ļoti iedomīga un nelaipna attieksme jau sākumā. Pret klientiem izturas kā pret ķīniešu viesstrādniekiem. Lai apskatītu izīrejamo dzīvokli 3-4 reizes,kad jau esi atnācis un zvani,lai tiktu iekšā, atskan atbilde-es tagad netieku, kaut kad vēlāk. Kad nu beidzot ar lielām mokām īres līgums noslēgts (jo viņu piedāvātie dzīvokļi nav slikti),tad vislaik jārēķinās ar vaimanām cik lēti dzīvoklis ir atdots kaut arī cena ir vairāk nekā augsta. Tiek pārmesta katra skramba un švīka, kura nejauši dzīvoklī radusies, kaut arī paši saimnieki 2 gadu garumā nevīžo nomainīt lustru ar sasistu kupolu viesistabas centrā.

Šiem namsaimniekiem ir tendence izmest īrnieku uz ielas pēķšni,ja ir parādījies kāds maksātspējīgāks klients. Tā kā,tauta,uzmanās-vienā dienā būs zvans un pēc nedēļas jau varēsiet nakšņot kaut zem tilta!

T

T Tesa Bonda 23.07.2013

viņu līgumā ir punkts, ka var visu mēnesi iepriekš brīdinot, kas praksē nestrādā!