www.sudzibas.lv SIA PĪRĀDZIŅi, Stabu 40, Rīga Kliņģera atbilstība gan nosaukumam, gan kvalitātei

SIA PĪRĀDZIŅi, Stabu 40, Rīga - Kliņģera atbilstība gan nosaukumam, gan kvalitātei

Ar kuponu vēlējos iegādāties ļoti garšīgi aprakstīto kliņģeri. Pasūtīju savlaicīgi, iepriekš ar saimnieku personīgi tiekoties un pārrunājot pasūtījuma kvalitāti, jo kolēģe ,prasti sakot- iegrābusies uz parastu baltmaizi kliņģera vietā.
Saņemot pasūtījumu, biju vairāk nekā pārsteigta-vienkārši kartona kastē bez papīra(nehigiēniski) ielikts dīvains ģeometrisks veidojums ar parastas mīklas bantēm pa vidu.Palūdzu nazi, lai pārliecinātos vai šai izstrādājumā ir arī rozīnes, marmelāde, mandeles(kā solīts).Izgriežot aptuveni 15cm gabalu no vidus, neko no solītā neatradu. Klāt bija arī veikala pārdevēja,kas centās iegalvot, kaviss ir kārtībā,blakusstāvošā kliente arī neizskatījās apmierināta.Tākā pati esmu konditore spēju novērtēt izstrādājumu. Kliņģera izstrādājuma cena ar kuponu bija 4.95 par 1.5kg, bet,ja būtu pilna-9.00Ls par pliku baltmaizi. Lūdzu apsveriet potenciālie pircēji savas vēlmes iepirkties "PĪRĀDZIŅOS"

D