www.sudzibas.lv Sia Pilsetnieks, Ierocu iela 10 Rupjš, alkarīgs īpašnieks Gundars Lauva

Sia Pilsetnieks, Ierocu iela 10 - Rupjš, alkarīgs īpašnieks Gundars Lauva

Pirmkārt, jau šī minētā persona gundars Lauva nelikumīgi, brutālā veidā izlika ārā manu apakšējo kaimiņu Anatoliju Golubevu, bez tiesas sprieduma un vienkārši brutāli uzlaužot kaimiņa Anatolija dzīvokļa durvis un patvaļīgi nomainot atslēgu.
Gribu piebilst, ka, lai izliktu kādu cilvēku no dzīvokļa, jābūt ir tiesas spriedumam un uz tā dzīvokļa durvīm jānūt ir plombei, ko uzstāda tiesu izpildītājs.

Otrkārt, namīpašnieks Gundars Lauva rupji un ciniski izsturās arī pret citiem Ierocu ielas 10 iedzīvotājiem, īpaši pret tiem, kam ir dzīvokļu īres līgumi uz 99 gadiem, kur ir arī līgumā minēta konkrēta apsaimniekošanas maksa par kvadrātmetru.
Taču Gundars Lauva vēlas nemitīgi paagustināt īres/apsaimniekošanas maksu.
Piebildīšu to, ka nams Ierocu ielā 10 ir bez ērtībām, ar malkas apkuri, nav siltā ūdens, iedzīvotājiem nav vannas-dušas telpu, tualete ir kāpņu telpā, sliktā stāvoklī.

Treškārt, namsaimnieks Gundars Lauva necieš pensionārus. Apakšējo kaimiņieni pensionāri viņš rupji lamāja, lai gan viņa regulāri maksā komunālo pakalpojumu rēķinus.
Ceturtkārt- saimnieks organizēja malkas šķūnīšu dedzināšanu, lai Ieroču ielas 10 īrnieki paliktu bez malkas.
Vēlāk, protams, ka jauni malkas šķūnīši netika uzcelti.

Mamma 22.10.2009

Vai tad musdienas kads Riga silda majoklus ar malkas kurinasanu???? Tada maja sen nojaucama lai neboja skatu.

J jo 22.10.2009

Ance! Ļoti daudzi Rīgā sildās ar malkas apkuri:) Pat centrā stiepj malku uz 5 stāvu :)

K Kaspars 22.10.2009

Manu mammu arī brutāli pirms 4 gadiem izlika ārā no šī nama. Labāk turaties tālāk no šī nama. Namsaumnieks prasa maksāt nesamērīgas summas par īri.

Mamma 22.10.2009

Neticas ka 17 gadsimts...

I Iveta 07.05.2011

Mans onkulis ar savu gimeni ari sausmigi cies no ta ipasnieka. pec malku skunisu nodedzinasanas un dzivokla appludinasanas (pati redzeju tos grieztus un sienas!)vins loti pardzivoja un tagad pec vairakiem insultiem ir guloss invalids, vina sieva vienas briesmas tikai gaida ires paaugstinasanu un vel kaut kadu zemisku gaienu no ipasnieka. vienkarsi arprats ka musu valsti nevar regulet tadas lietas un cilveki ir pamesti bezcerees. UN TU GUNDARS LAUVA, VIENKARSI - MERGLIS!!!

S Sapieris 07.05.2011

Ielas nosaukums liecina, ka jums visiem drīz pienāks kirdik!

F Frenks 09.10.2011

Spriežot pēc ielas nosaukuma, šajā ielā visi ir bruņoti. Un kad iedzīvotāju pacietības mērs būs pilns, tad tas kirdik var pienākt pašam G. Lauvam...

T Točno 09.10.2011

Točno, tur var nopirkt ieročus? Es arī gribu!