R Rasma 29.09.2011

traki interesanti...nesen viņa "aizdeva naudu" ar biroju Bīvības ielā pie Pareizticīgo baznīcas.Nu jau ir māklere.Maita tāda!!!

S Sindija 12.10.2011

Arī iekritu. Sludinājums smuks, dzīvoklis smuks, žēl tikai, ka neeksistē. Interesanti, ka klients maksā par pakalpojumu - informācijas sniegšanu - tātad maksā pirms dzīvokļa apskates. Galvenais, ka viss ir it kā tīri - ir līgums, ir pats kvīts, tas liek domāt, ka viss kārtībā, nav tā, ka aiz stūra iespied naudu rokā. Taču tā labi padomājos - kā tu pēc tam vari pierādīt, ka neko viņa nav rādījusi?

L Leonids 02.11.2011

Раймонд, скорее всего это ваша клевета. Незнаю чем вам неугодила маклер но в плане порядочности и отношения к клиенту у меня и у моих многочисленных знакомых, претензий небыло никогда. Обращались не один раз, причем первый раз по рекомендации. Также мне известно что деньги можно получить обратно написав заявление, если в течении указанного срока в договоре ничего не подошло из вариантов.

L Larisa 02.11.2011

Sindija, jums vajag sazinaties ar makleri un vinja jums var atgriezt jusu naudu atpakalj, ja gadijas ta, un vija droshi vien jums to pashu paskaidroja sakuma, man bija lidziga situacija, neviens variants nebija piemerots vaina bija ari no saimnieces puses, ta ka man majas dzivnieki, ne visiem saimniekiem patik, es pati atradu sev piemeroto variantu, un es sanjemu naudu atpakalj, vinji censhas stradat godigi. Neko sliktu neteikshu.

т Татьяна 02.11.2011

Уважаемая госпожа Расма, за распространение ложной информации и клеветы а также оскорбления в адрес человека чью репутацию вы порочите можете ответить перед законом. Видимо ваш уровень вам позволяет в такой форме выражать свой отзыв. Если у вас имеются или остались какие-либо претензии к фирме обращайтесь напрямую.

A Anna 03.11.2011

Ko tad darīt tiem, kas ir iekrituši? Iesakiet kaut ko lūdzu!

B BIBIS 04.04.2013

Neadekvaata kundze. Piezvana ar interesi par dzivokli, nolmaa mani, apsaukaajas. Bet uz slimajiem es neapvainojos!