www.sudzibas.lv SIA ''Pāris'' Neadekvātas cenas

SIA ''Pāris'' - Neadekvātas cenas

Parasti nemēdzu izlikt savu neapmierinātību tik publiski, bet ... ir taču visam kaut kādas robežas!

Pēc paziņas ieteikuma iegādāties bērnam apavus veikalu tīklā SIA "Pāris" (tas ir lietoto apavu veikalu tīkls), iegriezos vienā no tiem, Rīgā, Matīsa ielā 8 ar mērķi neiziet no šī veikala bez apaviem.

Visupirms, vēlos paziņot, ka biju jau uzspējusi apziņot arī savu paziņu loku un izslavēt, ka tur var iegādāties mazlietotus brendu apavus pa saprātīgām cenām.

Nu vilšanās bija nopietna. Pirmkārt, izvēle bija niecīga (meklēju zābakus meitenei 32-33 izm.), izvietotie zābaki bija ar izteiktām valkāšanas pazīmēm (rāvējslēdža kuģīša ''ļipiņa'' norauta, citiem zole līmējās vaļā, nobružāti un nonēsāti.
Tas jau vēl nebūtu tik traki, ja tos varētu iegādāties par 1.00 - 2.00 Ls, bet, ja cena šādiem ... apaviem ir sākot no 8.00 Ls, tad rodas jautājums - par kādu cenu tos iepirka SIA "Pāris"?

Piedodiet, protams, bet ir tak jābūt adekvātai pieejai un nedrīkst zaudēt robežas, ja runa ir par lietotām precēm. Un, mēs tak arī neesam muļķu tauta - šajā situācijā, skaidri bija redzams, ka tie apavi bija izmesti atkritumos un ne jau Latvijā.
Esmu ļoooti vīlusies!

A anita.logina 10.10.2012

Nelien sveša naudasmakā, nepatīk, ej ar līkumu! Tev tā, kā vajadzēja zināt, ka uz tavu vēlamo izmēru lietoti bērnu apavi normālā paskatā nemēdz būt - viņi vnk ir nodrillēti, tāds vecums.
Man nav nekādu pretenziju iegādāties ādas apavus pa 15 - 20 ls, nevis ne ādas jaunus pa to pašu cenu, kas izjūk pēc pirmās lietainās dienas.

E eveln 28.10.2012

Hello sir,
mans vārds ir Evelyn Johnson, tu izskaties atšķirība savā lapā padara mani vēlaties zināt, jums vairāk, bet konstatēja jūs ne uz līnijas
Vai jūs varētu lūdzu sazinieties ar mani [slēpt]@yahoo.com)
par pareizu ieviešanu, paldies par jūsu [slēpt]@yahoo.com)

Hello sir,
my name is evelyn johnson, you look difference in your page makes me want to know you the more, but found you not on line
Could you kindly contact me at [slēpt]@yahoo.com)
for a proper introduction, thanks for your [slēpt]@yahoo.com)