SIA PALLINK CENTO - CENAS , KVALITATE

CILVEEKI MIILJE NEKAD SAVA MUZHAAAA NEPERCET NEKO VEIKALOS CENTO, TAS IR VAAAKS, KADI TUR PRODUKTI, KADAS CENAS, VINJIEM VIENAS CENAS UZRADIITAS UZ CENU ZIIMEM, BET CAUR KASI IET CITAS - VIENKARSHI APMULJKOSHANAS . KVALITATE - NOPIRKU ARBUZU VEIKALA UN ... DOMAJU KA TALAK STASTIT NEVAJAG !!! NOPIRKU PIENU PRODUKTUS AR IZBEG.TERM. AAAARRRRPRAAATS !!! VEIKALA APKALPOSHANA PASHA ZEMAAKA LIIMENJA, NE TEV LABDIEN, LABVAKAR .

V

T ToValdis 21.06.2011

Šis bija tas arbūzs, kuru tu nopirki?

P Podzija 23.06.2011

Ķengaragā Maskavas 273 pārdevējas, tas tiešām ir ārprāts! Ir jābrīnās, kur mūsdienās tādas atrodamas, jo izskatās, ka sevi ar skolā iešanu nav apgrūtinājušas VISPĀR. Tik zema līmeņa apkalpošanu nav nācies redzēt nevienā citā veikalā un ir jābrīnās ar ko veikala vadība domājusi, pieņemot darbā tik nekvalificētus darbiniekus. Pērkot akcijas preces esiet uzmanīgi, jo parasti tās tiek tirgotas par iepriekšējām cenām.

L Lajla 23.06.2011

Vakar biju iebraukusi pa celam uz cento kurs atrodas juglas papirfabrika !!! Tur ari tas pats - personals shausmigs ! Veikals briesmigs, netirs, nav ko pirkt . Nopirku alu ar terminu - 18.04.2011, zel ka majas tikai ieraudziju . Pec svetkiem japapbridina pvd, taaa var cilveku noindet ! Kur skatas vadiba !

T ToLajla 23.06.2011

Nav ko visus mīzalus pirkt!

G Guntis 27.06.2011

Iki ari ir Pallink ?