www.sudzibas.lv SIA PALINK veikals Cento Veikala vadītāja Marina Rasa-Roščina

SIA PALINK veikals Cento - Veikala vadītāja Marina Rasa-Roščina

Labdien! Vēlos uzdod jautājumu SIA Palink vadībai: Jelgavas veikalā"Cento" ir sākusi strādāt jauna, bet ļoti neprofesionāla veikala vadītāja:tirdzniecības zālē tiek pacelta balss uz veikala pārdevējām pircēju klātbūtnē, kā aŗī"izvestas pārrunas" par it kā slikti paveikto darbu. Jautājums: Vai man kā pircējai ir jādzird veikala vadītājas izgāztā žults uz darbiniekiem??? Esmu patstāvīga veikala kliente un novēroju, ka, katastrofāli (regulāri) trūkst piena produktu sortiments, akciju žurnālā ievietotā preču cena neatbilst reāli izliktajai cenai(veikala vad. atbild":"pārdevēja nepaspēja nomainīt), rindas pie kases(otra kase ir regulāri ciet).Lūdz padomāt par veikala vadītājas darbības stilu un rast risinājumu.

M Marina 25.10.2010

Labdien!Es kadreiz stradāju "Cento"veikalā, mūsu vadītāja bija Tatjana Vinogradova, labs un īzpalīdzīgs cilvēks, kas zina savu darbu no A līdz Z, veikalā bija kārtība un tādas sūdzības es nekād nedzīrdēju un nelasIju.Problēmas bija, bet viņas tika rīsīnātas bez tadam insinuācijam.Nesen es biju ienakusi "CENTO" un apstulbu-kas tur darās!!!Pustukši plaukti preču nepietiekamība, akcijas preces trūkums, veikals nesakopts.Uzreiz var redzēt to, ka veikalu vada nekompetents vādītājs.Bļaušana uz personālu arī nav nekas labs, bet tas notiek.Nemāk kontrolēt personāla darbu, bļauj pat uz veikala apsardzi.Kā šādu cilvēku var laist darbā ar cilvēkiem???Es esmu vienkarši šokā!!!

M majpukitemaija 18.03.2013

Nejauši uzgāju šo rakstu un varu apliecināt, ka šī sliktā Marina Rasa-Roščina bija arī mana vadītāja. Lasot nevarēju beigt brīnīties par šā raksta autora bezkaunību. Bija laiks, kad daudziem bija jāpamet sava darba vieta Cento, ar profesionālo Tatjanu Vinogradovu priekšgalā, iemesls, nopietnas problēmas ar godīgu attieksmi pret darba devēju. Tā rezultātā, izskatās, bijušie darbinieki ir gāzuši savas negācijas kā mācējuši.
Marina kā vadītāja bija cilvēks, kurš cienīja savus darbiniekus, un vienmēr prasīja godīgu attieksmi pret darbu. Žēl, ka aizgāja prom.

M marina76 05.04.2014

Я с Татьяной Виноградовой работала два года, и могу сказать что она прекрасный человек и отличный руководитель!!!И я очень рада что она возвращается в этот магазин опять, там наконец-то будет порядок!!!А тому кто про неё говорит плохо с уверенностью могу казать-вы или плохой работник, или плохо её знаете!Между прочим Марина Раса-Рощина не ушла, а её прогнали поганой метлой!!!Наруководила!!!