www.sudzibas.lv SIA Ozolkalni Grīdu serviss Krāpšana, nodokļu apiešana, darbinieki bez līgumiem

SIA Ozolkalni Grīdu serviss - Krāpšana, nodokļu apiešana, darbinieki bez līgumiem

Uzņēmuma īpašnieks Mārcis Mazzariņš nodarbina darbiniekus (pārsvarā tie ir jaunieši, jo vieglāk sastāstīt pasakas) solot līgumus, ko beigās nenoslēdz un samaksu par padarīto darbu arī nesamaksā. Uz lūgumiem par līgumu vai samaksu izdomā dažnedažādus attaisnojumus, Sola samaksāt katru reizi pārliekot datumu un izdomājot jaunus attaisnojumus. Protams izdevīgs biznesa modelis kā apiet nodokļu sistēmu, nemaksājot darbiniekiem un valstij.

E

Good Intentions 24.08.2022

Normālas firmas uzreiz dod līgumu.

M Mikus_ 27.09.2022

Izskatās ka mārcim patīk apkrāpt ne tikai klientus, bet arī darbiniekus. Cerams, ka iesniegums Valsts darba inspekcijai ir uzrakstīts.