www.sudzibas.lv Sia OSI serviss Klīnikas darbinieku neatbilstošas rīcības dēļ iestājās dzīvnieka nāve

Sia OSI serviss - Klīnikas darbinieku neatbilstošas rīcības dēļ iestājās dzīvnieka nāve

Ilgāku laiku meklējām labu veterināro klīniku, meklējām pēc labākam atsauksmēm, internetā atradām klīniku osi serviss, kurai bija tikai pozitīvas atsauksmes un nolēmām griezties tur. 2021. Gada 22. Janvārī aizvedām mūsu suni uz plānveida medicīnas manipulāciju - kastrēšanu. Operāciju veica veterinārārste Māra Kacēna. Pēc veiktas manipulācijas (aptuveni pēc divām stundām) klīnikas darbiniece piezvanīja un pateica, ka operācija noritēja veiksmīgi, bet viņa vēlas vēl pāris stundas dzīvnieku novērot. Tobrīd tas mums nelikās aizdomīgi, jo domājām, ka viss tiek darīts dzīvnieka labā. Vēl aptuveni pēc divām stundām atkal piezvanīja un teica, ka var saņemt dzīvnieku. Suns nav varējis pats paiet un bija auksts, bet bija pie samaņas. Domājām, ka viņš ilgi gulējis, nekustējās un tādēļ nosalis, un narkozes ietekme vēl nav līdz galam beigusies. Atbraucot mājās, suns nevarēja sasildīties, pat pēc brauciena siltā automašīnā. Pa cik mums nav saistības ar medicīnu, uzticējāmies ārstiem, kuri apgalvoja, ka viss esot kārtībā. Jau mājās, paskatoties suņa smaganas, ieraudzījām, ka tās ir pilnīgi bālas; sapratām, ka kaut kas tomēr nav kārtība, un sākām zvanīt uz klīniku. Domājām, mazums dzīvniekam palika slikti ar sirdi pēc narkozes. Klausuli pacēla veterinārārste jeļena tatarska, kura teica, ka visam ir jābūt kārtībā, lai izmēram temperatūru un iedodam korvalolu. Temperatūra bija 35 grādi. Pēc vairākiem zvaniem uz klīniku, j. Tatarska teica, lai atbraucam pēc kaut kāda medikamenta, kurš palīdzēs. Klīnikā iedeva šļirci ar dexametazonu, kas bija jāievada augšstilba muskulī. Atvedām zāles, uztaisījām injekciju. Likās, ka sunim palika labāk, viņš dzēra ūdeni. Smaganas arī it kā palīka ne tik bālas. Tobrīd domājām, ka viss ir kārtībā, bet pēc dažām stundām viņš sāka smagi elpot, atkal bija auksts, smaganas bālas. Suns palika nemierīgs. Zvanījām uz kavētu, jo klīnika, kurā taisījām operāciju jau bija ciet. Piezvanījām uz citu klīniku - kavēt. Kavēt klīnikā teica, ka jāved dzīvnieks pie viņiem, lai saprastu, kas notiek ar dzīvnieka veselību. Atvedām suni uz kavēt, kamēr braucām sunim palika vēl sliktāk. Kavēt veterinārārstē uzdeva jautājumu, kas notika ar suņi. Izstāstījām, ka šodien notika suņa kastrēšana, tad veterināreste paņēma šprici un atsūca no vēdera dobuma pilno šprici ar asinīm. Veterinārīte teica, ka sunim ir iekšēja asiņošana sakarā ar to, ka ir bojāts asinsvads, ka arī nepieciešama asins pārliešana, taču prognoze ar lielāko varbūtību ir nelabvēlīgā. Sākām zvanīt draugiem, kuriem ir suņi, lai saorganizēt asins pārliešanu, taču dažu minūšu laikā suns nomira.
Gribējām padalīties ar savu nelaimīgu pieredzi, lai turpmāk dzīvnieku saimnieki būtu uzmanīgi un nenonāktu līdzīgā situācijā, ka ikdienišķa medicīniska manipulācija var nelaimīgi beigties. Sakarā ar to, ka klīnikas "osi serviss" darbinieki neveltīja pietiekamu uzmanību suņa pēc operācijas stāvoklim, kuru rezultāta vesels dzīvnieks negaidīti zaudēja savu dzīvību.

I

Komentāri (1)

V vitols 11.02.2021

Daļa vainas ir arī jūsos pašos,jo jūs vedāt kastrēt.
Bet pēc sūdzības var saprast,ka vet ārsts pie kura vedāt- trūkst kompotences.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes