www.sudzibas.lv sia oltrans ņirgāšanās par šoferiem

sia oltrans - ņirgāšanās par šoferiem

Naturāli ņirgājas, degvielas kartes nedod, tās ir jālūdzas vai kaut kur jāgaida cits šoferis, kuram boss Jānis būs atļāvis to iedot, naudu priekš ceļiem kartē nepārskaita, tā dienām jāgaida, ja ieskaita, tad uztraucas, ka tik nav par daudz, kur tā var aizbraukt?Nemaz nerunājot par naudu, kas domāta uzturam, jo uz ceļa lielākoties jāsēž bosa deļ

Z

A Aivars 18.08.2010

Šoferi paši vainīgi. Vienkārši īdētāji, kuri nevar pastāvēt paši par sevi. Cirpējs vienmēr atradīsies kamēr auni būs.

š šoferis 3 18.01.2011

Uzņēmums aicina darbā autovadītājus C E kat. vēlams pa pāriem, darbam Baltija -Itālija un atpakaļ, pieredze+čips obligāta, vecums vēlams līdz 40 gadiem, garantējam stabilu atalgojumu.

Profesija: Autovadītājs
Vēlama izglītība: Ne zemāka par vidējo
Kompānijas nosaukums: SIA
Valodu zināšana: Latviešu, Krievu
Darba dienas: Jaukti
Darba laiks: 00
Atrašanās vieta: Rīga, Jaunmīlgrāvis
Adrese, iela: Viestura pr. 2

Ar šādu un līdzīgiem sludinājumiem šis kantors meklē šoferus.Reiz pats kad strādaju BENE BROKER, algu nesaņēmu.Iedod ceļa naudu lai tikai no lv izbrauc.Ejot strādāt var tikai nožēlot kad esi tur iestājies.