SIA OGOGO www.ogogo.lv

neuzticiet savu fotogragiju izgatavosanu sai kompanijai - kvalitate ir sudiga. labak piemaksat nedaudz un izgatavot foto kada cita salona. Diemzel kludijos izveloties sis kompanijas pakalpojumus un iztereju vairak par 15 latiem... atgriezt naudu nav iespejams, kaut vai stridejos ar visiem, gan ar direktoru - starp citu PIDARS pedejais... NAHUJ so kompaniju - ekonomejiet savu naudu!!!! www.ogogo.lv - nahuj vajag, neuzticiet viniem savu fotogragiju izgatavosanu!!!

R Romuls 31.05.2007

Pilniba piekritu! Es vairak par menesi nevareju dabut no viniem naudu par sudigi izgatavotam fotografijam - nekas nesanaca. Gadijuma ja kads gribes vinus "dabut" te ir vinu koordinates:OGOGO SIA Buļļu 31a - 86. talrunus gan nezinu, jo sazinaties ar viniem pa talruni ta ari neizdevas - neviens no minetiem numuriem neatbild/neeksiste vai pieder svesai personai... vinu vardu sakot - "razvod chistoj vodi"!

D Davis 17.10.2009

Wot blje sitie duraki !!! sito kompaniju tullit BANKROTET NO sis valsts!