SIA "Odziņa - A" - viss kopumā

Es gribētu jums tauta pastāstīt par šo SIA „Odziņa – A” uzņēmumu, kur notiek krāpšanās un manipulācija ar cilvēkiem. Un neiesaku nevienam pieteikties tur darbā un strādāt.
Mans stāsts ir tāds par šo SIA ”Odziņa – A” uzņēmumu. Takā jau visi cilvēki meklējot darbu skatās avīzēs un citās vietās. Tad es izlasīju avīzē sludinājumu, ka šajā uzņēmumā ir vajadzīgi konditora palīgi, piezvanīju, pieteicos. Tad bija jānostrādā viena nakts maiņa, lai tu saprastu vai gribi šajā darbā strādāt, kur izrādās šādas nakts maiņas oficiāli nemaz nav. Oficiāli skaitās tikai dienas maiņa. Tātad par to attiecīgi netiek maksāts, ka tu strādā šajās nakts maiņās.
To jau vien pierāda, ka šajā uzņēmumā notiek krāpšanās. Nostrādājot kādas pāris nakts, tev vai nu netiks samaksāts par šīm nakts maiņām, vai arī iedos nelielu daļu no nopelnītā. Ja tu paliec strādāt, tad tik sākas pārsteigumi. Darba līgums netiek ievērots. Rakstīts ir tā, bet dara pavisam savādāk. Darba alga netiek maksāta kā ir paredzēts darba līgumā. Naudu viņi tev paši neizmaksās, bet gan tev pašam ir jāiet un jāprasa, lai varētu saņemt savu nopelnīto naudu. Tad nu atkal sākas pārsteigumi. Šā uzņēmuma saimniece pasaka, ka viņai tik daudz naudas nav un iedot kaut kādu daļu no tavas nopelnītās naudas, var arī neiedot pasakot, ka iedos citā dienā.
Tādā veidā algas kārtīgi netiek maksātas, kuras velkas mēnešiem ilgi. Atvaļinājums arī netiek maksāts. Paveicot savu darbu ir jāveic arī vēl apkopējas darbs, kur par to tev netiek piemaksāts pie algas. Šajā SIA „Odziņa – A” uzņēmumā attieksme pret darbiniekiem nu nekāda labā nav. Pat sanitārie apstākļi tur nav no labajiem, pat peles skraida. Un tātad atkal liecina par to, ka tur notiek krāpšanās un manipulācija ar darbiniekiem. Tad kad es sapratu, ka šajā uzņēmumā notiek šādas lietas, tad es gāju no šī darba projām. Un atkal, man netika izmaksāta visa mana nopelnītā nauda, bet gan tikai kaut kāda neliela daļa no tās. Un pēc tam šā uzņēmuma saimniece pilnībā izvairās no pārējās naudas atdošanas. tāpat ir arī noticis ar citiem darbiniekiem, kas šajā uzņēmumā bija strādājuši. Pēc mums apkrāptajiem, nāk vietā citi un arī tādā pašā veidā tiek piekrāpti un tiek manipulēts. šajā uzņēmumā tas jau notiek vairākus gadus. Šāds uzņēmums vispār nedrīkstētu eksistēt.

š šeherezade 12.06.2009

Domāju, ka šo uzņēmumu sveicina darba inspekcija, ceru, Mārci, ka esi viņiem jau ziņojis?