www.sudzibas.lv Sia nezinu kā sauc Belašķos maz gaļas

Sia nezinu kā sauc - Belašķos maz gaļas

Es nesaprotu, kapēc Rīgas stacijas laukumā tirgotajiem belašķiem ir tik maz gaļas?

Jau tā reti reizi esmu Rīgā un vienmēr cenšos nobaudīt šo izcilo delikatesi, bet vienmēr jāpērk divi belašķi, lai gūtu patiesu baudījumu no šīs suņu gaļas.

Netaisnīgi!!!

O

C cilvēks 20.10.2009

Kas tur netaisnīgs, krīze draudziņ, krīze!!! Pelmeņos arī arvien mazāk gaļas sāk parādīties un speķa pīrādziņos tāpat! Tā, kā būs vien Tev jāiztiek ar to, kas ir.

H Hugo Djego 20.10.2009

Tie tirgotāji būs paši izēduši, kamer gaida nakamo pircēju;)

E Es 21.10.2009

Es vispār apbrīnoju tos ekstrēmistus, kas tos stacijas belašķus ēd. :)

A aaaaaaaa 21.10.2009

. ....kl 22.10.2009

Cik tai žurkai tās gaļas ir... maz. Tāpēc arī belašā ir maz gaļas.

š šeherezade 22.10.2009

Re, kur Onka arī uzpeldējis!!!Jā, jā, suņa gaļas belaši ar trīsgraudnieku labi iet kopā..:D

Mamma 22.10.2009

Kapec jus tik nikni uzbrukat patiesi aromatiskam piragam ko es gan baidos est to trako nostastu pec. Man gan stastija par vecu bezpajumtes runcu galu.

O Onka 22.10.2009

Nu ja ka iet, vēl tie saucamie hamburgeri ar savītušām salātu lapām nu baigi iet pie sirds.

Un piccaa, nu neatēsties vienkārši. Dūšu piesien kā likts.