SIA Necenice Company vai Mārtiņš Dzenītis - Krāpšana

Esmu savācis lielu daudzumu materiālu (vairāki desmiti cietušo). Sakarā ar jaunu materiālu iegūšanu un apvienošanu vienā lietā, kā arī lietas virzību izskatīšanai neatkarīgā tiesas instancē, lūdzu nosūtīt Mārtiņa Dzenīša un viņa grupas dalībnieku apkrāpto cilvēku iesniegumu kopijas, līgumus , atteikumus ierosināt krimināllietu vai par tās izbeigšanu, kā arī jebkuru citu informāciju uz e pastu [slēpt]@virginmedia.comJa jums ir zināmi jebkuri pretlikumīgi darījumi vai darbības,kas saistītas ar Mārtiņu Dzenīti, SIA Necenice Company, Annu Šafirovu, Konstantīnu Mostovoju vai advokātu Edgaru Dimantu lūdzu ziņot. Paldies.

G

S Sīpols 13.03.2017

Ievelk pie sava notāra Ozola Tallinas ielā, psihologiski apstradajot cilveki aiz nezinashanas paraksta pilnvaras, sliktakaja gadijumā generalo pilnvaru, un momentā, tajā pašā dienā Martins Dzenitis pārraksta īpashumus uz savu sievu, fiktīvām firmām vai "savējiem" pensionāriem, kuri arī ir parakstījuši parādzīmes. Parasti Mārtinš izmanto situācijas, kad cilvēkam ir radušās problēmas un vinš piesakās palīdzēt. Rezultātā cilvēki zaudē visu savu ipašumu. Mārtinš Dzenītis izcelās ar īpašu nekaunību un nežēlību. Ir acīm redeems facts, ka vind kriminālpolicija piesedz, bet nekas nav mūzīgs. Sanems visu pēc nopelniem vinš un vina gimene.

И всё это несмотря на то что по всей латвии идут судебные дела на противозаконные действия с чужой недвижимостью! + главное - дзенитис оформил банкротство и разъезжает на очень дорогой машины из салона! И продолжает забирать чужие квариры! Будте внимательны! Если хотите то приходите на наши суды как слушатели! Идут уголовные и цивилтиесас процессы!