www.sudzibas.lv SIA Namu Attīstība ''Diennakts'' Avārijas Dienests

SIA Namu Attīstība - ''Diennakts'' Avārijas Dienests

Aizvakar konstatējot jaucējkrāna bojājumu, radās vajadzība pēc ūdens nogriešanas dzīvoklī, lai varētu to nomainīt. Santehniķim ierodoties sapratām, ka ir noņemti vai vienkārši sabojāti ūdens padeves ventiļi iepriekšējā reizē mainot skaitītājus un jāsauc apsaimniekotāja darbinieki, lai situāciju izlabo. Kā apsaimniekotājs plāno risināt situāciju? Nekā. Avārijas dienesta darbinieks, lauztā latviešu valodā pasaka, ka ātrāk kā pirmdien neko nedarīs. Ūdens pa sabojāto jaucējkrānu tek jau trešo dienu un tecēs līdz pirmdienai labākajā gadījumā. TAD KO DARĪT CILVĒKIEM PIE NOPIETNA STĀVVADA PLĪSUMA VAI CITĀ AVĀRIJAS SITUĀCIJĀ, JA ''DIENNAKTS'' DIENESTS VIENKĀRŠI NEKO NEDARA?

K Kungs777 23.02.2022

Es redzu, ka tev latviešu valodu arī vēl jāmācās. Aicinu, tomēr ievērot punktuācijas likumus.