www.sudzibas.lv SIA Mudia Bloķē sludinājumus, naudu neatgriež, ignorē atbildes. Pilns portāls ar viltojumiem.

SIA Mudia - Bloķē sludinājumus, naudu neatgriež, ignorē atbildes. Pilns portāls ar viltojumiem.

Sūdzību ir un būs daudz par viltojumu un krāpnieku kantori.
Esmu portālā vairāk nekā 6 gadus, regulāri manus sludinājumus bloķē, vietā neko likt nevarēju, naudu neatgriež uz vēstulēm neatbild, kad intensīvi jautā, vispār nobloķē, la nevar neko ielikt pārdot. Sludinājuma maksa 0.50 euro centi.
Šis portāls ir komercdarbības portāls, pārsvarā tur visām humpalu un viltojumu tirgonēm sludinājumu skaits sākas no 200+, mazajiem pārdevējiem bloķē ar standarta frāzi-komercdarbība.
Tātad mazie tirgoņi ir komerdarboņi, kas ir tie, kam 500 sludinājumi.
Šausmīgi nekaunīga attieksme, kad beidzot vid ķersies klāt šim iestādījumam.
Viltojumu tirdzniecība tur zeļ un plaukst, ļoti daudz cilvēki sūdzās, ka ir apkrāpti no dīvainiem profiliem.
Komercdarbības, viltojumu un zagļu portāls, kuram ir daudz pakalpiņu, kas tirgo it kā slavenu personu ziedotu apģērbu. Tā visi pozicionē, ka tajā portālā tiek tirgots slavenu Latvijas personu apģērbs un apavi zem nika: House of Andelemandele 900 sludinājumi.
Visas negācijas šeit uzrakstīt nevar, bet attieksme, negodīgums un krāpšana no administratoru puses ir 200% apmērā, nevienā portālā lv tā nav.
Es ļoti ceru, ka Vid beidzot sāks rīkoties.