Sia Msd Dabrnīca’’ - Nemaksā algu

Vēlos visus brīdināt - uzmanieties no personas Māra Steķa, SIA ‘’MSD DABRNĪCA’’ ,reģ. Nr. 40103707323, adrese Brīvības iela 76 – 16, Rīga, LV 1001, valdes locekļa.
Viņš nodarbojas ar būvstrādnieku vervēšanu īres nama Stabu ielā 16, Rīgā remontdarbu veikšanai, pēc nolīgšanas viņš izvairās slēgt darba līgumu un neizmaksā norunāto darba samaksu. Esiet uzmanīgi!

J

A aldis_123 10.12.2013

Pilnīgi piekrītu, galīgi neadekvāts un neprognozējams haotiķis.
Silti iesaku - nekārtojiet darījumus ar šo personu, kas neko nesaprot no būvniecības biznesa!

Aldis

L labvelis2014 07.01.2014

Es nejauši ielūkojos šo abu vīru komentāros par 'personu Māri Steķi. Jā, arī man ir agrāk ar viņu bijuši kopēji darījumi - tas ir pilnīgs murgs!!! Es apbrīnoju, ka šāda tipa cilvēks vēl ir starp dzīvajiem!!! Brīdinājums visiem, visiem - neveiciet nekādus darījumus ar šo lopu!!!

I igors1963 18.02.2014

Nu ja tas ir tas pats Māris Steķis tad tiešām ir jāuzmanās, par būvniecību saprašana jau ir, bet vēl lielāka saprašana ir par uzmešanu !
Un ja tas ir tas pats cilvēks, tad viņam jau ir bijusi privātpersonas maksātnespēja, kur viņš jau agrāk palika parādā celtniekiem !