www.sudzibas.lv SIA Mosers Garantijas serviss

SIA Mosers - Garantijas serviss

Saskāros ar diezgan nepatīkamu atgadījumu. Nopirku telefonu RD Electronic. Jaunu un dārgu. Nepagāja ne cik ilgs laiks nesu uz servisu, salaboja. Telefons tika otro reizi nodots uz garantijas servisu, jo pazuda skaņa, pēc nedēļas tika atgriezts atpakaļ ar atteikumu, ka tālrunis ticis pakļauts mitruma iedarbībai, un esot mehāniski bojājumi uz tālruņa pamatplates. Savu vainu neatzistu, jo telefons, nekad nav kritis un nekad nekur nav ūdenī iekritis, ja nu kāds kondensāts no gaisa utt, jo savādāk, tad jau būtu viss telefons bojāts un visa iekšpuse būtu korozijas skarta, un kā var iekšpusē būt mehāniski bojājumi, bet ārpusē viņu nebūt... Pēc būtības sanāk, ka ja man viņš nekur nav iekritis (jo tad būtu pilnībā korozijā), tātad no šī te visa man nav saprotams, kur bija mana vaina, ka man viņš ikdienā stāvēja somiņā, vai mājās uz plaukta, cik saprotu, tad jānēsā bija slēgtā hermētiskā traukā, lai nepiekļūst ne gaiss, ne kas cits no ārienes. Apmaksāto servisu arī neveica, jo neesot tādu rezerves daļu, un mest ārā dārgu telefonu, man negribās. Ziņoju patērētāju tiesību aizsardzībai, tur man pateica, ka lai pierādītu, ka tā nav mana vaina, ir jāveic ekspertīze utt, viss protams par savu naudu. Galu galā, nekur nonākusi neesmu, ir tikai viens milzīgs sarūgtinājums par viso šo iestāžu darbu.

A

Komentāri (2)

A Alexa 27.08.2010

Es ļoti atvainojos, apskatījos papīrus, pirkšanas vieta bija Trodeks, ne RD elektroniks. Vēlreiz atvainojos.

б Блонди 28.08.2010

Инга, такое ощущение. что вы с Луны свалились. Во-первых, вариант, когда разбита плата, закреплённая внутри корпуса, при этиом корпус остался целым, не такая уж редкость (колотят, и много, например, экраны Sony Playstation Portable, а вот корпус там хрен разобъёшь даже если очень захочешь!). Поэтому рекомендую вам, чтобы впредь не выглядеть глупой курицей:
1) Вернуться в сервисный центр, куда вы сдавали телефон, чтобы получить ПОЛНОЦЕННОЕ заключение о причинах отказа аппарата. Он должен включать в себя:
- акт технической экспертизы, обычно на фирменном бланке-форме соответствующего сервисного центра, с датой, номером, в котором будет указана модель вашего телефона, его серийный номер и дата продажи;
- фотографии с местами ржавчины, потёков и т.п. (распечатанные на фотобумаге или на CD для последующего просмотра на компьютере);
- сам ваш телефон в собранном виде, пусть и оставшийся неисправным;
2) Нужно найти ваш чек о покупке данного аппарата в "Тродексе".
3) Пишете заявление в "Тродекс" с требованием об обмене данного аппарата, т.к. в нём были обнаружены скрытые дефекты авторизированным сервисным центром, о которых до момента отправки телефона в данный сервис, вы представления не имели + прилагаете чек. Отправляете всё заказным письмом.
4) Из "Тродекса" приходит бумага, типа "сама дура, залила водой телефон, а теперь с нас требуешь обменять".
Берёте эту бумагу, копию вашего заявления в "Тродекс", копию акта дефекации, сам телефон в сборе, копию чека о покупке, и отправляете всё это маленькой такой посылочкой в адрес представительства Panasonic в Риге (раньше они обитались на углу Кр.Барона и Дзирнаву, сейчас - не знаю). С требованием либо обменять телефон на новый, либо на аналог (если такая модель больше не производится, либо дать указания мошенникам из "Тродекса" навозврат денег. А в случае отказа, напоминаете им, следующей инстанцией будет письмо в бюро Панасоник в Восточной Европе. В Японию точно писать не придётся, это я вам гарантирую, уровня даже балтийского представительства в Риге обычно хватает для обмена аппарата.

Только так и можно решить вопрос, если не хочется обращаться в суд.
Удачи и не будьте курицей по жизни!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes