SIA Montāžnieks DE - Neprofesionalitāte

SIA Montāžnieks DE Talsu filiāles meistars Viesturs nejēdz nomērīt pietiekama platuma ārējās palodzes(-2x3cm uz katru palodzi) un pēc atbraukšanas- bez pietiekama platuma palodzēm- cits DE palodžu meistars- sastiķē blakus logu(tualetes un virtuves) palodzes pagaidu variantu, jo nav pamanījis materiālu, kas braucot uz objektu, jāpaņem līdz, un pēc samaksas saņemšanas brāķdari vairs nav piedabūjami izlabot vismaz pornogrāfiskā paskata stiķējuma vietu, nemaz jau pat nerunājot par visu triju uzstādīto palodžu nepietiekamo platumu(trūkst katrai ārējai palodzei platumā pa 2x3cm, lai nosegtu izvirzīti iemūrētos silikātķieģeļus zem logiem).Uzmanieties no Talsu filiāles `meistaru` haltūrām, kuras būs pamanāmas ~ gadus 40-60!;)

E

M Māris Ir 15.08.2017

Viesturam nekas nav jāmēra - viņš visu "uz aci" prot noteikt :)
Tā, vismaz, man skaidroja sakarā ar līmeņrādi - tādu praktiski neizmantojot. Vajadzēja savu iedot, lai parādītu, ka nav līmenī :)