SIA "Moller Auto Krasta" - Kvalitāte

Dīlera autoserviss. Bija problēma ar auto golf 4, domāju,ka viņi atrisinās problēmu. Protams aizdzinu teica,ka salabos. Rezultātā nedēļu gaidīju auto, samaksāju 200 ls par remontu. Braucu pakaļ auto, itkā gatavs. rezultātā 1 stundu sēdēju gaidiju kamēr akumulātoru uzlādēs, jo viņi aizmirsa salona apgaismojumu izslēgt, nedēļu tā arī dega. Iedeva izrakstu par padarīto, laimīgs braucu prom, pec 500 km apstājās mašīna, tā pati kaite parādījas, izdomāju aizdzīt pie cita meistara. Atradums mani šokēja pat nobildēju. Moller auto mainīja man 2 sensorus, un vairākus kontaktus, izrādījās, ka jā nomainija viņi divus devējus, un tikai vienu kontaktu, un sākas pats labākais. Viņi laikam nemāk lodēt, jo kontaktu nogrieza un vnk saskrūvēja vadus kopā, aptina ar izolacijas lentu un otram devējam štepseli pat nemainīja vnk apsūbejušu uzsprauda atpakaļ. Bija lūgums pievienot eļļas spiediena sensoru, izrādijās, ka viņš vnk bija ar savilceju pievilkts pie sensora, nevis sataisīts. Rezultāts auto apstājās, jo saskrūvētie vadi nokrita, otrs sensors atteica, netika iztīrīts,vai samainīts. Paliku ar neejošu auto, par kuru samaksāju moller auto 200 ls, nedēļu gaidīju un rezultāts nekāds. Tādēļ neiesaku jums tur veikt auto remontus, jo sola vienu, rezultāta novilks pēdējo kreklu, bet rezutāts nekāds.

L logistikis 27.05.2013

par šo vajag ziņot uz germany, galvenajiem VW, lai iedod bietē diletantiem, kas smērē volsvāgena zīmolu,