A Alise.M 30.07.2013

SIA Mobilukss, kas pārdod preces internetā zem portāla: Metalex.lv/ datex.lv un 1a.lv un varbūtu vēl kā līdzīgi ir BAIGAIS KRĀPNIEKU KANTORIS!!! NEKO NEPĒRCIET! uN JA TOMĒR, TAD OBLIGĀTI JAU NO PAŠA SĀKUMA, PIE PRECES SAŅEMŠANAS ( TAS NEKAS, KA KURJERI IR STEIDZĪGI) PARBAUDIET PRECI UN PAPĪRUS- VAI TEV DOD ČEKU, vai aizmirsās, vai solītais garantijas garums atbilst talonā ierakstītajam... Pirku Asus Transformer pad- un vienas ķibeles!!!Pirmkārt solītais "garantijas pagarinājums uz 3.gadiem" ir bulshits, otrkart- atveda asus pad +docking ar krievu burtiem. man ir aizdomas, ka prece ir no sūdīgakajām rūpnīcām savākta trešajam attīstības valstīm... atcerieteis vardus "Mobilukss" "Datex.lv"("Metalex.lv) 1a.lv un NEKAD NEKO NEPERCIET!!!

R rob4iikss 06.01.2014

šodien biju uz 1a.lv biroju un prasiju, kas par lietu, ka man planšetdators vel nav no servisa atnācis?(jau gāja 47 diena)
1a.lv darbinieks zvanija tam servisam mobilukss un prasija kpc nerakstat? Vinji pateica, ka mēs sajucām burtus e-pastā. VNK es biju tik dusmīgs, vnk bezstolkā 47 dienas gaidiju atbildi, saprotu, ka tiešām tajā servisā dauņi strādā, kas nav ieguvuši izglītību.

1a.lv 04.02.2014

Sveiki. Ar Jums sazinājāmies un visu atrisinājām.:)

A Anna 03.11.2014

reāli remonts tur ir pilnīgi garām, garantijas lapā rakstīts ka telefonu 2 dienās sataisīja, bet reāli atpakaļ viņu saņēmu pēc 3 mēnešiem. un kāds rezultāts, pilnīgi nekāds. neko nebija taisījuši. tikai pliki telefonu noturējuši pie sevis, un vēl kasiere atļaujas viņu manu acu priekšā nomest. s*ds, ne pieklājīgs remonts!

D dmitrijs8 04.11.2014

NEIESAKU neko pirkt no SIA Mobilukss (www.1a.lv). Nopirku iPad, pēc 15 mēnešiem iesprūda galvenā poga, nodevu garantijas remontā. Viņi noturēja ilgāk par mēnesi, neatremontēja, atgrieza ar atrunu, ka garantija bija gads. Tad kāpēc mājas lapā rakstāt „garantija 24 mēneši”?

S Sony Z3 17.12.2014

sia MObiluks ir drausmīgākais ineta veiklas PASAULĒ ! Nožēlojuma ka ar viņiem saistijāmies. Nopirkām Sony mob.tel. kuram pēc neilga laika parādijās vairākas tehniskas un ekrāna problēmas, aizvedām uz Technoland māju kur it kā viņiem ir servisa centrs, tur telefonu noturēja 30dienas un nesagaidot zvanu es zvanu pats viņiem, šie protams atvainojās ka aizmirsa par manu telefonu jo kāds viņu bija ielicis citā galda atvilknē. OK, pēc 7dienām tie mudaki nomaina softu un adod to atpakaļ. Nu, vai nav pidari ?! Pēc tam vedu pa taisno uz viņu veiklau Mukusalas ielā, IESAKU uz turieni vispār nevest jo viņus sazvanīt NAV IESPĒJAMS vispār. Tātad telefons salabots netika. Pārdevu viņu kā defektainu aparātu un nopirku telefonu LMT firmas veikalā !

NEKO, NEKAD, NEPĒRKAT iveikalā 1a.lv !!!

A aneg 04.09.2015

При покупке проверяйте обязательно,
01.09.15 приобрел планшетник асус. ничего машинка. но брак с гнездом наушника, не работал и еще кое какие проблемы но терпимые за эти деьги.На второй день прибежал на замену, раскатал губу, отлуп профессиональный, надо было проверять на месте, 30 дней в ожидании результата сервисной проверки, хоть что там проверять, воткни наушник и брак услышишь, а так внучка в трауре на 30 дней, могут же испортить праздник