SIA Mītavas elektra - Visu sabojāja

Elejā Parka ielā SIA Mītavas elektra par 20 000 EUR demontēja 24 nolietojušos apgaismes stabus
un ierīkoja jaunus stabus ar vecajām lampām. Lampas tagad ir pagrieztas uz otru pusi, kas apgaismo mašīnu ceļu nevis trotuāru. Stabi apzināti izstiepti ar lielu attālumu viens no otra, veidojas tumšas vietas. Ir iztērēta liela nauda un viss ir sačakarēts. Vecie padomju laika stabi deva lielaku apgaismojumu un bija augstāki. Tagad trotuārs ir palicis tumšāks un stabi ir ar lielāku attālumu viens no otra. SIA Mītas elektra Parka ielu ir sačakarējusi pie tam par 20 000 eur!

Dainis 28.10.2017

Jums laikam nav ar ko nodarboties ikdienā.

D Dana Saulīte 13.11.2017

Dainis, lai Jums tāpat veicās, kā cilvēkiem Elejas, Parka ielā!
Laikam savu darbu arī darat pavirši, ja reiz sūdzība Jūs tā aizskāra...

M Maija_Ja 27.11.2017

Ir pagajis jau menesis nekas nav novakts aiz sevim. Mitavas elektra päraka asfaltu vairakas vietas. Aizbera ar zemi un viss, tur tagad ir dubļi. Cilveki eleja paši cenšas aizvākt un sakopt elektras pamesto objektu. Ka ta var stradat tik cuciski.