www.sudzibas.lv SIA "MIORA" negodīga attieksme pret pircēju

SIA "MIORA" - negodīga attieksme pret pircēju

2 decembrī 2009 g. veikalā Dzirciema 82 nopirku ziemas zābakus, kuri vizuāli man ļoti patika. Ķīnas ražojums, bet nu mazums ko ražo Ķīnā! Isi sakot, es lielījos ar jauniem zābakiem ap 2 nedēļām. Necik daudz nebiju staigājusi, jo esmu pensionāre un ārā tolaik bija lieli sali.Man sāka ļoti salt kājas, nodomāju papētīt savu "glauno" pirkumu.Un: aizmugurējās vīles kādu gabalu vaļā abiem zābakiem un lidz puspēdai mitras iekšzoles. Neticēju savām acīm! Nākamājā dienā gāju uz veikalu ar savu pirkumu un čeku, dabīgi, kuru pārdevēja silti bija ieteikusi saglābāt. Veikalā teica, ka viņi var veikt remontu un vīles aizšūt, bet mitrumu viņa neredz .Protams, pa nakti z abaki bija izžuvuši. Es nebiju ar mieru palikt uz Ziemsvētkiem bez zābakiem, palūdzu samainīt pret citiem ar piemaksu, jo tie bija dārgāki. Pārdevēja bija ar mieru, bet viņai jāprasa atļauja saimniekam. Es atstāju zābakus veikalā.Atnācu otrā dienā un uzzināju ka saimnieks neesot ar mieru. Nesaprotu uzņemēja loģiku! Ja tu zini ar kādu preci tu tirgo, tad esi gatavs arī uz naudas atmaksāšanu. Saimnieka tālruņa numurs un vārds man netika pateikts. Teicu, ka griezīšos Patērētāju aizsardzības centrā un tā arī darīju. Man iedeva blanku, kuru jāaizpilda un kopā ar čeka kopiju Jāsūta uz fimas juridisko adresi. 29 decembrī es aizsūtīju papīrus ar ierakstīto vēstuli. Atbildi gaidu joprojām. Biju aizgājusi līdz veikalam, pārdevēja bija it kā mani aizmirsusi, bet interesanta kārtā piemineja manu uzvārdu, tātad viņi bija apspriedušies savā starpā.Solījas zvanīt, kārtējo reizi.Sapratu, ka naudu labprātīgi man atdot netaisās. Atkal jābrauc uz Centru, jātērē laiks un nauda un gala rezultāts ir ļoti miglains. Vai tiešam atlikuši tikai tiesas darbi? Bet es netaisos dāvināt tos 21 latus, ja mana pensija ir 128 lati. Kapēc valsts nesoda tādus "biznesmeņus", kuri tirgo ar nekvalitatīvo preci par neadekvātām cenām un vēl spļauj virsu saviem pircējem?! Varbūt VID būtu pajautājusi- vai dalās ar valsti ar mums izkrāpto naudu?

ā Ārija Straume 19.01.2010

Šo firmu sauc SIA " MIORA" Nez kāpēc nosaukums pazuda.

I Ilze 22.01.2010

NU veikalam jums bija jāsniedz rakstiska atbilde 10 dienu laikā, ja neesat saņēmusi atbildes vēstuli, un veikals nevar uzrādīt kvīti, kurā norādīts, ka vēstule jums tiksusi izsūtīta, jums ir tiesības ( pēc likuma) prasīt pirkuma pilnu atmaksu.

MacBeton 26.01.2010

Nu bet vecmāmuļ, kur tavi bērni un mazbērni? Kapēc teu pašai jāvazājas pa tām instancēm un jābendē nervi?

I Ieva 06.12.2011

Man ir identiska situācija.
Veikalā N-STILS, kas pieder SIA 'Miora' un atrodas Brīvības 117, nopirku zābakus.
Otrajā dienā nokrita papēdis.
Protams, ka veikalā man teica, ka es 'ne tā' esmu kāju likusi un naudu neatgriezīšot.
Atbildi uz iesniegumu joprojām neesmu saņēmusi, lai gan to iesniedzu pirms aptuveni mēneša.