SIA "Minimega" - Spekulants

Pirms kāda laika strādāju vienā no ātrās ēdināšanas ieskrietuvēm ''Hesburger". Viss ar ko es tur saskāros savā darba pieredzes laikā, liekas nebūtu iespējama nekur citur, lai arī kādi būtu pienākuši apstākļi un mūsu mīļas valsts ekanomiskais stāvoklis. Runa tieši par šā konkrētā uzņēmuma vadību. Cilvēks bez sirdsapziņas un jebkādiem morāles aspektiem. Laikā, kamēr es vel tur cietos un strādāju, jo vienkārši nekas cits neatlika, biju saņēmis vairākus draudus par palikšanu bez darba, ja nedarīšu ko man liek. Atceros vairākus atgadījumus, kad priekšnieks atbrauc un manā acu priekšā tā sauktajā "sistēmā" noņem nost stundas iepriekšējā maiņā strādājošam cilvēkam un pieliek klāt savām darba stundām. Cilvēki tika raustīti uz darbu brīvdienās, iepriekš protams nepabrīdinot, ka būs jāstrādā. Protams man vairākkārt nācās piekāpties un skriet pa galvu pa kaklu un izdabāt, lai tikai nepazaudētu savu darbu. Sevišķi man bija žēl noskatīties uz darba kolēģitēm - jaunajām māmmiņam, kurām pirms iet uz darbu ir jāizdomā kur atstāt savu bērnu. Ir gadijies, ka virtuvē strādājošaj sievietei sāk tecēt pa degunu asinis no pārlieku lielas pārslodzes. Tāpat esot kasierim ir nācies teju vai zaudēt galvu. Vienlaicīgi var apkalpot četras kases četri kasieri, bet pa visām kasēm ir jāskraida vienam kasierim un jāpkalpo simtiem cilvēku. Tāpat ir arī zināms, ka ieskrietuves vadošais cilvēks mēdz tā teikt "uzvārīties" uz Somu uzņēmuma rēķina. Bieži nāca cilvēki un sūdzējās par to, ka viņiem netiek izsniegts čeks.

E Esesesseseseseses 11.01.2011

A huiļis te tagd gausties???? Kas, ejot prom nevarēji pa muti iedot tam daunim-priekšdirsim???? Vārgulis fakinais!

G gatis juska 11.01.2011

aiztaisi savu ībli!

E Esesesseseseseses 11.01.2011

Gatis Juska, pagrauz burgeru ar žurku...! :D :D

L Liene 05.02.2011

Tas gan ir blēņas, vienmēr saņēmusi čeku un laipnu apkalpošanu. Bet negatīva atsauksme ir saprotama, droši vien cilvēciņš vienkarši negribēja strādāt un kustēties, lai apkalpot klientus laicīgi. Diemžēl, tādus " darbiniekus" tagad ir pārāk daudz ... Bet Hesburger kļūst tikai labāks un garšīgāks =))))