SIA MIKYWOOD - Kvalitāte

Pasūtījums – divstāvīga bērnu gulta „PATRĪCIJA”
Cena: 220Eur (ar PVN)

Kokmateriālu kvalitāte ZEM JEBKĀDAS KRITIKAS!!!

Atmiruši, nomelnējuši zari uz izkrišanas robežas, sveķu kabatas, mizas ieaugumi, izdrupušas/slikti piešpaktelētas zaru ēvelējuma vietas, zobu pēdas no forvardera padeves ruļļa, plaisas koksnē... Visa amatnieka koksnes defektu rokasgrāmata vienā vietā- mana bērna guļamistabā.

No septiņām garajām sānu malām nebija NEVIENAS, bez redzamiem defektiem, kuru izvēlēties, lai uzliktu uz redzamo pusi. No astoņām īsajām sānmalām galos, PIEŅEMAMAS(bez acīmredzamiem defektiem ārpusē), bija labi ja puse.

Kāpnītēm, divi augšējie pakāpieni ar atmirušiem, nomelnējušiem zariem, kurus vietā tur tikai krāsa - iemontēti uz priekšpusi/augšpusi!!!

Ja LV vai Jūsu iestādē ir iestājusies kaut kāda kokmateriālu krīze, tad lūdzu paskaidrojiet vismaz saviem „bezsmadzeņu galdniekiem”, ka defektus var iestrādāt arī uz iekšpusi/apakšpusi, lai tie nebūtu tik ļoti uzkrītoši.
Mana māja ir apsista ar ēvelētiem priežu koka dēļiem- uz visu priekšējo fasādi ir mazāk redzamu koksnes defektu, kā Jūsu ražotajā gultā.

Pavadzīmē, pie paraksta vietas cēls teksts: „Preci saņēmu, pretenziju nav”?!?
Es atsakos nolaisties līdz tādam līmenim, ka pieņemot mēbeli, man tā jāpako ārā un katra detaļa jāapskata, lai būtu drošs, ka tā ir mēbele, nevis malka.

Tehniska nianse: Īsā sānu šķērsmala, kas skrūvējas pie kāpnītēm vienkārši nozāģēta(ir attēlā). Vai nekāda dekoratīva uzlika galā nav paredzēta(komplektācijā neatradu)? Redzēt to gandrīz neredz, taču ar laiku atplīsīs skabargas, kas plēsīs gultas veļu, vai ķersies miesā.

Lūdzu, informējiet Jūsu uzņēma valdi, ka mēbeļu cehā strādājošie galdnieki ir jāatlaiž, labākajā gadījumā jāpārceļ uz preču palešu ražošanas cehu. Ja vien tās nav vienas un tās pašas personas...

Ja Jūsu uzņēmuma izpratne par kvalitātes kontroli un mārketingu ir tādā līmenī, tad man vienkārši ar Jums vairs nav par ko runāt. Jūsu ražojumus tālāk neieteikšu. Centīšos interneta atsauksmju lapās publicēt objektīvas atsauksmes vispārējai patērētāju informēšanai par Jūsu biznesa ētiku un preces kvalitāti.

PUNKTS.

P.S.: daži labie vārdi:
No montāžas un savienojumu precizitātes viedokļa, problēmu nebija.
Matrača kvalitāte vismaz vizuāli apmierināja.

Z zilais valis 09.03.2014

8. attēlā redzamā detaļa izgatavota no trupes skarta materiāla.

A atiszarins 18.03.2014

Komentārs no autora:

Pēc sūdzības saņemšanas SIA MIKYWOOD pārstāvis piezvanīja, un piedāvāja bojātās detaļas samainīt, kas protams ir ļoti apsveicami.

Pats gan no piedāvājuma atteicos... Nu nevaru es aprast ar domu, ka mēbeles iegādei ir jābūt tik sarežģītam procesam...

R R.p. Galdnieks 24.07.2021

Par 220eur ar PVN pilnīgi atbilstošs pirkums. Par šādu cenu nevar nopirkt mēbeli kas gatavota no perfekta bezzaru materiāla. Autors īsti nesaprot ka strādā galdniecība.