www.sudzibas.lv Melnā lapa Прислали счёт melnā lapa

Sia Melnā Lapa - Прислали счёт melnā lapa

Был у меня когда подключен интернет в компании Neolain, не давно уехал с иманты в пурвциемс. Тут на днях прислали счёт из фирмы Melna lapa, что я не оплатил интернет в Neolain. Вот тебе на, за день до отъёзда я оплатил последний счёт, позвонил в Neolain, мне сказали чтобы разбирался с melna lapa. Тут они мне через день сами позвонили и начали втирать про последствия, про суд и так далее. Названивают каждые два дня, ну я думаю хрен с ними, пусть звонят пока не надоест.Ну я про это дело забыл, недавно хотел подключится к интернету, отказали, почему не сказали, я думаю это случайность, а вообще может быть такое что это изза долга?

U

J jentiay 18.02.2011

а мне сначала из кредит реформ звонили, писали, потом забили. А тут через 2 года нарисовалась мелна лапа. Я думаю, что это дочерняя контора Едана, неолайна и 4нетса( одна контора короче). А латтелеком без проблем подключил.

ж Жорик 24.02.2011

Мне они после НГ начали названивать, пугать судом, ну я в серьёз их не воспринял и за что были посланы, а через месяц, мне пришла повестка в суд, который я естественно проиграл ((( Теперь я должен заплатить чуть ли не 4 раза больше, так что платите по долгам Господа!!!

Z [email protected] 08.04.2011

Mne toze pri6los stolknutsa s takoj ze problemoj.Po6el zalovatsa v DAtu valsts inspekciju i v PTAC, tknuli mne v nos zakonom o cessii.Okazivaetsa v Latviji eto predusmotrenno i oni imejut pravo rabotat bez vsakix preduprezdenij. I v dogovore toze ne obezatelno 4to bi bilo 4to to napisanno pro 3 lica.V itoge menja vrode podkluil Simtel k internetu. Podklu4ili no internet ne vklu4ili.Polse uplati doga toka podklu4ili.
Tak 4to moj sovet, 4itajte dogovor prezde 4em ego podpisivatj.A esli 4to ne nravitsa to srazu ze pi6ite zajavlenija.

B betalat 13.12.2012

Mana pieredze ar piedzinējfirmu "Melnā lapa" un interneta kompāniju SIA "Interlain"!!
Pirms kāda laika dzīvoju Pļavniekos, kur izmantoju SIA "Interlain" interneta pakalpojumus. Jāpiebilst, ka konkrētajā mājā tobrīd, kad pieslēdzu internetu, cita firma nepiedāvāja savus pakalpojumus. Ar kvalitāti biju apmierināta, tāpēc negrasījos līgumu lauzt. Pakalpojumus izmantoju 4 gadu garumā. 2010. gada decembrī saņēmu kārtējo rēķinu, kur skaidri, melns uz balta, norādīts, ka par decembra mēnesi man par internetu nav jāmaksā, jo izveidojusies pārmaksa. Drošs paliek drošs piezvanīju Interneta kompānijai pārjautāt, vai tiešām man nav jāmaksā. Tur man apstiprina, ka tiešām man ir pārmaksa un nav jāmaksā. Paši vēl nosauca rēķina numuru, kuru sagatavojuši utt.
Tā nu dzīvoju mierīgi. 2011. gada aprīlī pārcēlos uz citu dzīves vietu, kur SIA Interlaina savus pakalpojumus nepiedāvā. Mēnesi iepriekš uzrakstīju iesniegumu, ka sakarā ar pārcelšanos vēlos ar viņiem lauzt līgumu. Viss kārtībā - iesniegums tika pieņemts. Liels bija mans pārsteigums, kad, saņemot pēdējo rēķinu, tajā ieraudzīju, ka pie kārtējā rēķina ir pieskaitīts klāt ir arī mistisks parāds. Zvanīju jautāju, kas par lietu. Man laipni atbildēja, ka noskaidros un atzvanīs. Tā arī neviens vesela gada garumā no SIA Interlain nepiezvanīja. Kārtējo rēķinu nomaksāju, bet par parādu gaidīju atbildi no SIA "Interlain".
2012. gada janvārī saņēmu zvanu no piedzinējfirmas "Melnā lapa", kur meitenīte man paziņoja, ka man jāsamaksā 21 Ls ar santīmiem, jo es esmu palikusi parādā. Mans pacietības mērs bija pilns... Nosūtīju šai piedzinējfirmai visus maksājumu uzdevumus, visus man atsūtītos rēķinus un teicu, lai skaidro paši savā starpā, jo neuzskatu, ka man jāmaksā .. Pie tam tā arī man nebija neviens atbildējis, kas tas par parādu un par kādu laika periodu..
SIA "Interalain" ar mani nerunāja, sūtīja pie piedzinēfirmas.. "Malnās lapas" meitenīte man tikai visu laiku kladzināja, ka esmu pakalpojumu saņēmusi un man ir jāmaksā, pretējā gadījumā tiksimies tiesā..
Šis riņķa dancis turpinājās veselu mēnesi.. Beigās samaksāju to 21 Ls.. Kā man laipni paskaidroja Melnā lapa, rauk tā decembra rēķinā bija ieviesusies kļūda, man tomēr bija jāmaksā.. Jo rauk mana rēķina summa tobrīd bija pierēķināta klāt citam cilvēkam. Jāpiebilst, ka SIA "Interlain" grāmatvedība beigās man pateica, ka man pašai jāuzņemas atbildība par viņu pieļauto kļūdu.. Lieki piebilst, ka tas satracināja vēl vairāk.
Tā kā negribēju šo lietu tā atstāt, uzrakstīju iesniegumu Patērētāju tiesību aizsardzības centram..
Pēc kāda laika saņēmu zvanu no Melnās lapas, ka viņiem man esot jāatmaksā atpakaļ puse no tās samaksātās summas, respektīvi 11 Ls.. Man esot jāuzraksta iesniegums, jānorāda konta numurs un klāt jāpievieno pases kopija.. Te nu atkal sākās atkal rinķa dancis, jo pases kopiju viņiem nebija nekādas tiesības prasīt... Biegās jau protams, ka dabūju nosūtīt to kopiju, bet ar to nekas nebiedzās. Melnā lapa man solīja, ka nedēļas laikā nauda tiks ieskaitīta man kontā.. Diemžēl pēc nedēļas manā kontā nekas nebija ieripojis no šīs firmas.. Zvanīju un prasīju, kad tad būs.. Tā pati meitenīte vārdā Alisa Mavrikova (vārds noteikti ne īstais, jo šādās firmās vienmēr strādā ar izdomātiem vārdiem) drebošā balsī solīja noskaidrot, kā ir ar to pārskaitījumu.. Neskaitāmas reizes vēl rakstīju uz e pastu jautājumu, kad tad būs.. bija visādi aizbildinājumi.. Viens no vissmieklīgākajiem bija tas, ka droši vien uz manu banku pārskaitījums iet ļoti ilgi.. tad, kad pateicu, ka man ir tieši tā pati banka - Swedbanka -, kas viņu firmai un nevajag mani par muļķi turēt. Nauda man tika ieskaitīta 20 minūšu laikā..
Šo visu pasākumu neizvērsu tāpēc, ka man baigi būtu bijis vajadzīgi tie 11 Ls, bet principa pēc, lai turpmāk varbūt SIA Interlain padomā par savu rīcību. Tāpēc neiesaku šo interneta kompāniju. Un, ja kādreiz sanāk saķeršanās ar SIA Melnā lapa, tad nepadoties un cīnīties.
Jo šādas firmas jau uz to iziet, ka cilvēki negrib cīnīties un atmet ar roku un paliek zaudētājos. jo kurš gan grib vazāties pa tiesām utt.. savā gadījumā biju pārliecināta, ka man ir taisnība.. Kaut arī mazliet pārsteidza patērētaju attieksme, ka lika atmaksāt tikai pusi no tās summas.. Es neko nesaku, bija man jāmaksā tas rēķins par decembri, bet tad interneta kompānijai vajadzēja būt pretimnākošai, jo tā bija viņu kļūda.. Skaidrs, ka būtu samaksājusi un nebūtu to gadu gaidījusi (jāpiebilst, ka visus citus viņu rēķinus es vienmēr savlaicīgi nomaksāju), bet ja nu tāda attieksme, ka man jāuzņemas atbildība par firmas grāmatvedības nolaidību, tad tiešām mērs ir pilns.. Secinājums, ka mūsu valstī patērētājam bieži vien nav nekādu tiesību, tikai pienākumi, bet firmas var dzīvot un darīties kā grib!!!

G Gunars 07.11.2019

Jā, man ari kaut kādus 17 eiro praasa! Sūtu ost!

S sniega meita 22.04.2014

SIA "Melnā lapa" ir tikai naudas atmazgāšanai un PVN atgūšanai jo parādia piedzinēji ir SIA" ML inkasso"

S sniega meita 22.04.2014

SIA ''Melnā lapa" ir tikai naudas atmazgāšanai un PVN atgriešanai no valsts, jo parāda piedzinēji ir ML inkasso SIA

O outlook 02.12.2015

Kaut kāda reketa kompānija. Man un mammai bija līgums ar Izzi TV ilgus gadus. Pirms 2 gadiem atteicos, jo tur vairs nedzīvoju 2 gadus, un viņus pārpirka baltcoms vai tml… bija jāzvanās, jāsūta faksi vairākkārt, un jāmaksā milzu rēķini par pakalpojumiem, ko nelietoju. Gala beigās, tikai personiski aizejot, visu nokārtojām jūlijā, tad uzradās Melnā lapa… Augustā bijām vēlreiz personiski pie viņiem, jā - tagad viss esot kārtībā, samaksāts, nokārtots, un te, decembrī pēkšņi abas ar mammu saņemam katra, e-pastus, ka esot Melnai lapai jāsamaksā pa 17 EUR! Tātad 34EUR kopā…Kas tas par reketu? KO TAS NOZĪMĒ? Bet par KO?
Vai vēl kādam ir tāda pieredze? Ko iesākt? Maksāt ne par ko, nespēju saprast, ko viņi iedomājas?

I Ilmarsbiezais 23.09.2016

A Anita 16.08.2017

Muljkjiibas, neko vinjiem nevajag maksaat. Vispar vajag blokjet vinjus telefonos vai ignoreet un neatbildeet. Neko vinji nevar izdariit. Tikai zvanaas un censhas nobiedet cilveekus ar kaut kaadaam tiesaam. Ja entaakos tukstoshus paraadaa, varbut tad kaadu iesniedz tiesaa, bet nu lidz 5000 tochna tiesaa nedod. Un tiem kam mazas algas vai pabalsti,, tie vispar var vinjus suutiit uz attieciigu vietu. Nevajag buut muljkjiem, vinji speelee uz to ka iebiedees ar tiesu un uz to, ka cilveekam apniks, ka vinji zvanaas un beidzot samaksaas. Cilveeki no 2015 gada pa 5000 paraadaa un neko vinji nevar piedziit.

G Gunars 07.11.2019

Gunars. Kolektoriem nav ko maksat! Sūtiet viņus lapās! Ja paņemts aizdevums kaut kādos Interneta saitos,teiksim-Ferratum, Credit24,Vivus , Moneza un t.t. --- Līgumu rakstiski taču nav sastādīts,kāto prasa likums( Civillikums-Tiesisku darījumu rakstiska forma 1482 pants., Līdzēju vienošanās 1533p., Līguma sekas 1588p., Saistību tiesības 1732p., cesijas sekas 1806p. un t.t)Jus ar interneta aizdevējiem neesat slēdzis, Tātad sūtiet lapās! Es viņus visus jau gadus 2 sūtu ost! Viņi tik pārdod no viena kolektora mani uz citu, UN NEKO IZDARĪT NEVAR! Neesat auni,bet nedaudz palasiet civillikumu! Ar kādiem viņi pierādījumiem ies uz tiesu? Tāpēc viņī kaut kapeikas,bet centīsies izsūkt! Es arī agrāk maksāju,tagad nēēē! Uzrakstiet youtubē ALIAM, tur cilvēki pa telefonu sūta tos kolektorus Krievijā! Paldies!

A Anita 16.08.2017

sniedzu konsultacijas kaa tikt gala ar Melno Lapu. epast milule28atinbox.lv par 5 eur

J jura fjodorov 28.01.2019

ludzu palidziet tikt gala ar melno lapu [slēpt]@inbox.lv