www.sudzibas.lv SIA "Mella.lv" Necieņa un problēmas.

SIA "Mella.lv" - Necieņa un problēmas.

Darba meklētājiem ļoti iesaku neuzķerties uz sludinājumiem no SIA "Mella.lv" uz šādām vakancēm kā : Administrātors un Matu pieaudzēšanas speciālists.Pieņem darbā viens cilvēks, bet sākot tur strādāt sāk uzraudzīt un komandēt pavisam cits cilvēks kurš nemaz nav pieminēts ne darba līgumā, ne tiek minēts nekādos firmas papīros(vīrietis).Pret darbiniecēm attieksme ir ļoti drausmīga, paceļ balsi, plivina rokas, kā arī draudz ar nosišanu.Nepielaiž pie Jūsu darba vietas pēc kā saka, ka darba pienākumi netiek pildīti.
Darba pienākumus ir jāveic arī mājās, kā piemēram: tekstu tulk. krievu valodā, atbildēšana uz e-pastiem pie tā var pavadīt pat vairākas stundas u.c.
Uzstājīgi dod grāmatas un visādus diskus līdzi uz mājām kuri nav saistīti ar darbu, bet gan ar psiholoģiju, nepildot šos pienākumus darbā pasaka, ka Tev nav vieta šajā firmā un Tu to grauj.
Uz šo visu pēc "Līguma" darba devēja nereaģē vai arī pasmaida, vai piedāvā mierīgi pamest darbu.

Par niecīgu samaksu Jūs pildīsiet pilnīgi visus pienākumus neskaitot to ko darat papildus mājās.

N

I Ima 16.08.2011

MELLA.LV
Nopirku matiņus, bija laba cena, !!!
BET!!! kvalitate ir uz 1 :((((( ļoti žel!
varbut kads var iesakt vietu kur tiešam var iegadaties KVALITATIVUS matiņus!????

T ToIma 17.10.2011

Morgā!

V v 18.10.2011

Vau !

Cik forši, ka reklāmas kampaņa turpinās.

Paldies meistarei E., kas joprojām ir naida pilna un ir spējīga redzēt savās fantāzijās visu pasauli melnās krāsās.

Cienītā E., es tev burtiski redzu cauri.

Varu pateikt, ka tevī ir patiešām daudz ļaunuma attiecībā pret apkārtējo pasauli.

Un tā ir tikai tava izvēle, kā tu sadzīvo ar apkārtējiem.

Novēlu Tev arī daudz klientu.