sia MEDIASKALA RECORDS - Gatis Lazdāns

Sia MEDIASKALA RECORDS ar Gati Lazdānu priekšgalā nodarbojas ar krapniecību, respektīvi organizē koncertus, maksliniekiem, kas koncertos itkā "piedalās" pat nenojaušot un uz ta rēķina nopelna... tada bija pieredze ar GIMENES KONCERTIEM ĶĪPSALĀ, skat. video- http://www.tv3.lv/video/?categoryid=1978 10. jūlija raidījumā

Z Zorro 16.10.2009

Es ar uz šo krāpnieku iekritu.
Gribēju sūdzības vēstuli viņiem nosūtīt, bet pasts atsūtīja vēsulti atpakaļ, ka šāds adresāts Lāčplēša iela 37 nav zināms.

S Sallija 16.10.2009

Nosaukums: MEDIASKALA RECORDS
Reģistrācijas numurs: 40003980449
Tiesiskā forma: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas datums Komercreģistrā: 27.12.2007
Reģistrs: Komercreģistrs
Pamatkapitāls: LVL 2 000 pilnībā apmaksāts
Juridiskā adrese: Rigondas gatve 2-62, Rīga LV-1067
Faktiskā adrese: Rigondas gatve 2-62, Rīga LV-1067
Amatpersonas: Gatis Lazdāns, Rigondas gatve 2-62, Rīga, Latvija, valdes priekšsēdētājs, ar tiesībām pārstāvēt kapitālsabiedrību atsevišķi

R rihards 26.11.2009

Jā arī parakstīts līgums Gatim Lazdānam nav šķērslis nepildīt saistības!!

arī māksliniekiem, kas veidoja reklāmas materiālus nav samaksājis par padarīto darbu!!!

I interesanti 02.01.2010

Vai tas ir tas pats ierakstu kompanijas Mapl censonis? Daudzu latvijas umpapaa "GARADARBU" slavenais autors ?
Vai runa iet par citu Gaiti un citu Lazdānu?>

S shameonyou 23.02.2010

michael goldsmith :D

tas ir gatis lazdāns portālā draugiem.lv

noslēpies!!!