www.sudzibas.lv SIA MEBEKOM Andris Dāboliņš direktors

SIA MEBEKOM - Andris Dāboliņš direktors

ANDRIS DĀBOLIŅŠ (P.K. 161179-12000) ir savu darbinieku izmantotājs un krāpnieks.
Viņš darīs visu iespējamo, lai cilvēki viņam strādātu par pliku velti.

Absolūti visi darbinieki, kuri ir pie ANDRA DĀBOLIŅA strādājuši, nav saņēmuši pilnībā savas algas par vairākiem mēnešiem, ko arī negrasās darīt.
Darba stils un veids ir pilnībā nepieņemams.
Viņš nepalaidīs garām nevienu iespēju kā sabāzt savās kabatās naudu, kamēr padotie sēž mājās (jo nav par ko atbraukt uz darbu) un cieš reālu badu (jo nav ko ēst), nemaz nerunājot par stresu (jo nav iespējas no darba algas samaksāt par kredītiem.

ANDRIM DĀBOLIŅAM pieder un ir līdzīpašnieks vairākās firmās: SIA MEBEKOM (Rīgā, kas formējās uz maksātnespēju) ; SIA MEBEKOM Fabrika (Cēsu, Limbažu raj., kas formējās uz maksātnespēju), SIA Alūksnes Bruģakmens, DTP Trading (Igaunijā), radiniekiem Z/S Ausmas (Limbažos), SIA Nola-L, topošā firma SIA MEBELAT.

Darba meklētāji un sadarbības partneri, esiet ļoti uzmanīgi ar jebkādām saistībām ar šiem uzņēmiem un ANDRI DĀBOLIŅU, veiciet sadarbību tikai par priekšapmaksu un darba meklētāji- melkējiet darbu citos uzņēmumos.

E es 22.07.2010

Ļaunprātīgi izmantots vārds, varbūt Tu vēlies atklāt savu īsto vārdu uzvārdu, ja reiz tāda drosme?????????????

A Andris 25.08.2010

Tāds, jau viņš ir, sola bet nekā vajadzēja ilgāk tad pirmais ludzas lai paliek pastrādat, bet kad jāmaksā tad nekā un tagad taisa jaunu uzņēmumu, būtu vis maz norēķinājies ar strādniekiem un tad kaut ko domājis, kā nav kauna vispār prasīt vārdu kas raksta kāda tev tur daļa, kas raksta tas raksta, tas ir tikai sākums!!!

L LieneOtaņķe 28.09.2010

Nīcas pašvaldība ES projekta ietvaros iepirkuma līguma ietvaros iegādājās no SIA "Mebekom fabrika" mēbeles skolas mācību kabinetiem. Mēbeļu garantijas (2 gadi) pirmajā pusgadā salūza gabalos vairāki skolēnu soli, krēslu finierējums plaisā un dalās. Firma un tās vadītājs A. Dāboliņš noraida jebkādas pretenzijas par nepieņemamu preču kvalitāti, pat nereaģē uz prasību, kas balsīta uz preču ekspertīzes slēdzienu. Jau šobrīd skola par ekspertīzi un mēbeļu remontu iztērējusi vairāk nekā 600 latu, un summa turpina pieaugt. Es kā projekta vadītāja brīdinu savus kolēģus citās pašvaldībās un skolās - būt uzmanīgiem, slēdzot līgumu ar SIA Mebekom fabrika.

M murgs 04.10.2010

arī es brīdinu - nekādā gadījūmā neiesaistieties ar A.Dāboliņu!!!Jūs visi tiksiet piečakarēti lai vai kas jūs būtu!!! viņš izcili māk sastumt savās netīrajās kabatās svešu naudu un aizlaisties!

A Anita 05.10.2010

Pēdējais nelietis, algas līdz šai dienai nav izmaksātas, bet solīt jau sola... Nekad nemūžam nesaistieties ar viņu, pasaudzējiet savu tuvinieku veselību!

A Anita 05.10.2010

Dāboliņa kungs, esmu ar mieru atklāt netikai personību, bet arī konta nr., kur nesamaksāto naudu ieskaitīt, vai nav kauns, jums taču arī ir vecāki, sirds sāp skatoties, kā viņi gaida no jums naudu!!!

M murgs 12.10.2010

Melis!!!Pats nesaprot ka sapinies savos melos.šim cilvēkam dzīve sastāv tikai no melošanas.vai tiešam viņš nebaidās staigāt pa tumsu. ir ļoti daudzi kuri labrāt viņam sadotu pa purnu

. .. 02.03.2011

Dārgie, cilvēki! Ja Jūs izdzirdat piedāvājumu no SIA "MEBELAT" - tad ziniet, ka zem šī vārda slēpjas negodīgais un ļaunprātīgais Andris Dāboliņa kungs! Esiet uzmanīgi - jo ja naudu Jūs aizskaitīsiet uz šo firmu - tad preci diezvai saņemsiet!!! Nu varbūt saņemsiet, bet cik kvalitatīvu - un ja Jums kvalitāte neapmierinās, tad tā jau būs Jūsu problēma!!! Esiet uzmanīgi!!! Palasiet ko raksta no Nīcas pašvaldība, šis nebija vienīgais gadījums bija KRIETNI vairāk šadu gadījumu!!!
Un vēl, dārgie cilvēki - neejiet stādāt uz šo firmu vai arī ja nav citu izeju - tad algu prasiet par 2 mēnešiem uz priekšu, jo savādak var gadīties tā, ka nostrādājiet kādu laiku, bet izrādās, ka Dāboliņa kungs ir iedomājies, ka tagad viņš algo BRĪVPRĀTĪGO darbaspēku! ESIET UZMANĪGI!!!
Un Dāboliņa kungs, atceraties - Dievs nav muļķis, viņš visu redz!!! Tā kā esat prātīgs un tieciet ar saviem parādiem galā!!! Parāds kopsumā visiem sastādis kaadus aptuveni 15 tūkstošus? Tas jau Jums labāk zināms 15 vai 20 tūkstoši, pa lielam jau nav nozīmes...
UN ATCERIETIES SIA "MEEKOM", SIA MEBEKOM Fabrika" = tagadējais SIA "MEBELAT" (tikai kā persona A. Dāboliņš šajā firmā neuzrādās)