www.sudzibas.lv SIA "Mazā Peka" Krāpšana, parāda neatgriešana,

AtrisinātaSIA "Mazā Peka" - Krāpšana, parāda neatgriešana,

Pirms trijiem gadiem uzticējos SIA "Mazā Peka" aizdevu naudu uz 3 gadiem (noformējot patēriņa kredītu uz sava vārda). Problēmas jau sākās ar pirmo apmaksas mēnesi, kad sākās solījumi ignorējot maksāšanas datumus un maksājumu apmērus. Un tā tas stāsts turpinas ignorējot jebkādus atrunātos datumus un summu apmērus.

Neiesaku saistīties ar šo cilvēku, ja vēlaties pasargāt savus nervus un naudu. Nemitīgi solījumi un samaksas notiek faktiski pēc desmitiem reižu atgādinājumiem un faktiski lūdzoties. Aizbildinas jebkuriem iemesliem, kamdēļ neskaita naudu. Meli, solījumi tā ir ikdiena un viņas pieņemtā norma un dzīvesveids.

Cilvēks ir parādā ar par telpu nomu, citiem bērnudārza darbiniekiem, VID u.c.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 15.10.2023

Lieta atrisināta.

E Egils Purvs 21.12.2020

Beidzot arī kāda sūdzība par to krāpnieci un "pseido biznesmeni".

T Taisnīgums99 21.12.2020

Iespejams, viss jau sen ir atstradats un jus esat vienigais, kuram liekas, ka parads vel eksiste (ne visas ir bezmaksas).

E Edijs Bogdāns 20.07.2021

Lieta atrisināta. Lūdzu anulēt sūdzību!

E Elina Dolgova 07.09.2022

Lieta ir sen atrisinata un tur nebija krapnieciba...kapec nenjemat ara sludinajumu😡

E Edijs Bogdāns 12.02.2023

Es jau rakstīju lai anulē. Kur jāraksta konkrēti?

E Edijs Bogdāns 12.02.2023

Kad tad tur bija ja ne krāpniecība? Kā tad tu to iedomājies?