www.sudzibas.lv SIA maxima Slikts servis

SIA maxima - Slikts servis

Labdien. Pastastīšu kādā situācijā es tiku. Katru dienu iepērkos veikalā maxima xx Rēzeknē. Ļoti plašs veikals. Bet ar cenām ir tāds bardaks. Vienmēr pie ieejas netīra grīda. Kasieres tādas dusmīgais sēž kasē. It kaa es būtu pie taa vainīga ka viņam jāstrādā. Zāles darbinieki nevar parādīt kur ir svaigas ogas. Trakumi. Un pie zivju nodaļas skrēja pelite

BondsBonds 20.02.2020

Kādi klienti, tādas kasieres, acīmredzot, Rēzekne ir drūma. Tu zeķēs iepērcies ka grīda netīra. Varbūt zāles darbinieks bija ogu neēdājs, tāpat viņš nav dators. Ar tādu negativitāti ne tikai pelītes rādās. Vispār ko mēs zinām, kas tev rādās kas nē.

X X1x1bb 20.02.2020

Bbb

L LINDA2018 12.04.2021
Krāpšana

Labvakar. Uzradās interesants jautājums kāpēc maxima xx Rēzeknē veikalā nevar salabot flīzes. Vēroju veselu nedēļu kā sievietes staipa dārzeņu maisus. Vai tiešām nau krāvēju? Kur skatās darba inspekcija.?