www.sudzibas.lv SIA MATARAMA Attieksme pret darbinieku

SIA MATARAMA - Attieksme pret darbinieku

Šī iestāde ir vienkārši elle,un tās direktore un vadītāja Iveta un Maija ir vienkārši "DĒMONI", balamutes un raganas,kas maitā vienkāršo cilvēku dzīves!To ko viņas dara ir briesmīgi,pirmkārt:izvilina tevi no darba,varbūt tu tur strādāji grūti,bet tev vismaz tur maksāja laikā un to ko sola,bet viņas tev sasola ka darba būs maz,bet algu saņemsi vairāk nekā citur,tā arī cilvēki uzķeras.Tā nu es arī aizgāju no sava mīļā darba- kur vēlos tagad atgriezties,-tur bija daudz darba,bet es vienmēr tiku galā un maksāja laikā bez kavējumiem.Mani pieaicināja uz šo "jauko" iestādi solot to ka es peldēšos "zeltā",bet sanāca ka peldos "s....",jo no pirmās dienas pie manis kasījās bez iemesliem,jau pirmajā mēnesī algu kavēja par nedēļu un beigās vēl nepiemaksāja ko solīja,tā nu nācās iet kā ubagam un prasīt,lai atdot solīto,bet viss tas kopā mani noveda līdz slimnīcai,nogulēju dienu ar paaugstinātu spiedienu,bet ar to nebeidzās,jo kad gribēju pēc tā iet prom,mani apturēja jo solīja ka tas vairs neatkārtosies,bet še tev bija,nepagāja nedēļa kā atkal sāka kasīties "stervas".Katru dienu visas meitenes staigā ar asarām acīs,jo viņas ar katru tā ir izrīkojušās,beidzamais kas varēja notikt,biju brīvdienās un man piezvana Maija un pasaka ka vari atnākt pakaļ dokumentiem,jo viņas atrada citu upuri...bet solīja ka izmaksās visu un pat kompencāciju un neizmantoto atvaļinājumu,bet kad atnācu pakaļ dok. sorry,izmaksāja tikai algu,ko maksā oficiāli uz kontu,bet to ko maksā konvertā nesamaksāja,esmu dusmīga un gribu izdarīt visu kas ir iespējams,lai sataisītu viņām nepatikšanas.KO MAN DARĪ???Es taču varu paziņot darba inspekcijai,ka viņām ir algas konvertos?????Lūdzu palīziet un izsakat viedokli?

B

B boss6833 23.01.2013

darbs bija ar līgumu, vienkārši oficiālo algu maksāja caur karti, bet pārējo aploksnē, protams, lai maksātu mazākus nodokļus par strādniekiem.

D darba rukis 29.01.2013

esmu shi uznjemuma darbiniece un varu pateikt, ka pat puse no ta nav patiesiba!!!pirmkart vareji sakt ar to, ka tev bija parbaudes laiks, otrkart tu ari soliji, ka esi labs konditors, bet izradijas, ka nemaz neesi...sanak ta, ka strada ta maxa...cik tu labs darbiniex, ja pat vaditajas vardu pa tris menesiem neiegaumeji, vejsh tev galva!!!par algam ari tu kko jauc, man nekad nav aizkaveta, turklat jalasa ligums, kuru paraxti, tad ari zinasi lidz kuram izmaxa algu...cik es tur jau stradaju neesmu nevienu algu aploxne sanjemusi...