www.sudzibas.lv SIA ''Marivo'' , Marivo Priekšniecību vienalga, maza alga, teritorija aug-alga atstājas

SIA ''Marivo'' , Marivo - Priekšniecību vienalga, maza alga, teritorija aug-alga atstājas

Работал на дворником на фирме SIA ''Marivo''. Работал сначала (около 3 месяцев) , на 2 объектах-hanzas iela 7 (pašvaldības policija частично сначала и sociālais dienests) и Hanzas iela 5 (ugunsdzēsēji un muzejs ugunsdzēsēju) . После трех месяцев отказался от объекта-hanzas iela 5. Hanzas iela 7 территория была, с утра менять два мусорника+внутренний двор (pašvaldības policija) потом стоянка (sociālais dienests) тропинка возле полиции, тропинка (sociālais dienests) и дворик возле pašvaldības policija. И тропинка которая идет через pašvaldības policija и sociālais dienests спереди
зимой приезжал трактор, убирал когда было много снега стоянку убирал, остальное вручную нужно было убирать. Летом уходило на работу-1 час в день. (+-15 минут) . Зимой уходило полтора-два часа. Первые 5 месяцев примерное за территорию hanzas 7 получал-100 евро чистыми, потом стали платить по 80 евро. Через год бригадирша добавила внутренний двор из брусчатки арка куда машины заежают. Там
(pasvaldibas policija) и внутренний двор еще увеличился там тоже подметать нужно. , куда машины заежают. Там песка куча, а зарплата стала меньше. Когда я задал, вопрос в офисе, чтобы мне дали подработку или другую работу где зарплата больше, начальник сказал, что не может ничего предложить. Однако, я один раз увидел объявление от фирмы ''marivo'' насчет дворника где территория небольшая и оплата выше чем у меня. Я позвонил ответила бригадирша у которой я работал и она ответила, что я опоздал она взяла другово человека. Но она знает мой номер, могла мне позвонить и предложить эту работу. Начальство в этой фирме совершенно бесполезно, что ты работаешь за копейки и когда есть работа, то тебе не позвонят.
Территория hanzas iela 5-нужно убирать тропинку сбоку, вход, тропинка сбоку возле отеля и зеленую зону там же+ двор в пожарной часте, листья там убирать, ветки+ нужно убирать выезд сбоку. Территория очень большая, платили за нее 60-70 евро. Это беспредел. Проще бесплатно работать. Отработал на этом объекте 3 месяца и ушел.

Strādāju par sētnieku firma SIA ''Marivo'. Līguma noslēdzējam 2019. Gada 24 janvāri un nostrādāju līdz 2020. Gada 26 jūlija. Strada divas objektos sakuma. Viens-Hanzas iela 7 (pašvaldības policija) un (sociāla dienesta) . Tur divas uzņēmumi viena celtniecība un Hanzas iela 5 (ugunsdzēsēji un muzejs ugunsdzēsēju) .
Hanzas iela 5 nostrādāju trīs mēnesi. Teritorija kura vajag tīrīt līguma uzrakstīta ka 5 stundas nedēļa. Tur teritorija milzīga celiņi blakus, +zaļa zona pie viesnīcas puse, ļoti liels pagalms un zaļa zona pagalma liela un ieja ar brugete un vel vajag savākt koki un ieja ar brugete uz muzeja. Tur blakus, kur tuvuma ir viesnīca loti daudz smiltis. Priekšniecei vienalga. Strādāju diena pa 2 stundām. Un atbraucu sestdienai un svētdiena un strādāju vel paras stundas. Kad priekšniece saki ka man vajag savākt koki iekša. Es paskatos tur milzīga teritorija. Mani nervi izbeidzas stradat par 60-70 euro. Es atcēlos no Sita objekta un atstaju tikai hanzas 7.
Hanzas iela 7 sakuma bija teritorija kuru vajag tirit-pagalms pie policijas galvena ieja, celina pie sociāla dienests, celina pie cela kurs brauc mašīnas, autostāvvieta sociālais dienests un pagalma policija. Sakuma vajag mainīt mauisus miskaste un savākt benchikus. Rudeni vajag savākt lapas zaļā zona pie policija ieprieks. Vasara griezt zaļumiem ar masina un krumji ar trimmeris. Ziema vajag savākt sniegu celiniem un pagalma iekša. Kad bija liels sniegs iepriekš savāca sniegu traktors. Vējīgais plus Sita firma. Celinu vajag met sali un smiltis kur ej cilvēki pa prieks policijai. 5 mēnesi maksa algu par sito objektu tikai hanzas iela 7-100 euro, ziema uz 20 euos vairāk. Pec 5 mēnešiem alga ir samazinasies uz 70-80 euro. No junija 2020 gada. Brigadere iedeva vel vairāk pienākumi un vel man vajag tirit arka ar brugete kurs brauc policijas mašīnas no abas pusses no smiltis. Bet alga atlikusi tajā paša izmērā. Beigas jūlija es aizgāju prom no frimas. Tur nav ko darīt. Interesanta lieta par Sia ''Marivo''. Pēc pusgadas nostrādāju tur, un redziju vienu reizi sludinājums, no Sitas firmas-ss.com, ka viņi meklē sētnieku, objekts mazs un alga lielāka neka man bija. Es piezvanīju un atbildēja mana brigadere un vina saki man ka Sita vieta ir aiznemts jau, ka es nokaveju, tapat ka vina nezinaja ka es stradaju viena objekta un vini maksa man 70-80 euros un nevar man piedavat sitais darbs. Man naudas nevajag ja? Smiekligi un vel es braucu uz offisu un teicu prieksniekam, ka vini var piedavat man darbs, vini saki ka-ne. Liguma uzrakstits ka stradajat 5 stundas nedela-kapec es stradaju svetdiena?
Brigaderi sieviete-neatceros vardu-ginta man liekas. Vecs 35-38 augums 1.60 ar blondine matem, brauc ar balto masina, kabluks ar logotiem marivo blakus masina.

2 dala

Die Another Day 05.11.2023

Платили 60-70 евро, но работал три месяца.
Да Вы, батенька, садомазохист.
А вообще, нет образования, работай низшим звеном, обслуживающим персоналом, за копейки.
Что поделаешь, если Боженька ума не дал.

podolansmaksims1 05.11.2023

Спасибо-пьяный мастер.В твоих советах я не нуждаюсь.Я делюсь инфой с теми,кому это нужно.

podolansmaksims1 05.11.2023

крепостное право отменили-ты не вкурсе ?

Die Another Day 06.11.2023

В смысле? Путин больше не президент мира?! :O