www.sudzibas.lv SIA Mariada Negodprātīgs darba stils

SIA Mariada - Negodprātīgs darba stils

SIA Marida nodarbojas ar apavu tirdzniecību dažādās Latvijas pilsētās. Liepājā SIA Marida atrodas tirdzniecības nama ''Kurzeme'' otrā stāvā . Iesaku nepirkt apavus šajā veikalā, it īpaši sezonu noslēguma izpārdošanā, jo SIA Marida dod garantiju tikai uz 6.mēnešiem. Ja ziemas apavus Jūs nopirksiet aprīlī, jo cena ir tajā brīdī bijusi ļoti pievilcīga, bet sāksiet tos nēsāt oktobrī, tad pie situācijas, ka apavi ir bijuši nekvalitatīvi Jums nāksies samierināties ar to, ka apavus Jums atteiksies apmainīt vai salabot ,jo ir pagājuši jau seši mēneši. Diemžēl patērētāju aizsardzības centrs atrodas tikai Rīgā un Daugavpilī, tā kā vajadzīgs būs daudz laika un resursu, lai pierādītu, ka vasarā tu nestaigā ar ziemas zābakiem. Tā kā vienkāršāk ir doties uz kādu citu apavu veikalu.

Sausas Jums kājas!