www.sudzibas.lv sia Mamons MJ Algu nemaksāšana

sia Mamons MJ - Algu nemaksāšana

Ja kādam gadās sastapties ar šo krāpnieku kantori, silti iesaku ņemt kājas pār pleciem.Algu Jūs tur neredzēsiet tāpat kā savas ausis bez spoguļa.Savu nopelnīto naudu nevaram dabūt jau kādus mēnešus astoņus.Piedevām vēl ir nomainīti visi mobilo telefonu numuri, tā ka meklējiet vēju laukā.Tādus uzņēmējus kā jānis Pelēcis un visa viņa nejēgu banda sen jau vajadzēja iesēdināt par strādnieku krāpšanu un nodokļu nemaksāšanu.Varbūt kāds zin, kur šī tā saucamā ''firma'' tagad ir atrodama un varētu uzrakstīt adresi.

S Sandwill 13.01.2009

Vienmēr interesējis, ka algu gaida ilgāk par pāris nedēļām, kur nu vēl astoņus mēnešus, lai nu kā šajā sakārā neko nespēju ieteikt.

P plaukonisbartinsons 03.02.2009

Eu, ilgon!zin, nevajadzeja mums ar tevi darba laikā šņabi dzert, mūs taču brīdināja, ka ja darbā būsim pillā, tad naudu neredzēsim!Jeb tu tik piedzēries biji, ka to neatceries?Tagad uz pohām pamodies un par naudu atcerējies?Vo vellos, vecīt!Uz tiem kreņķiem jāierauj!prozit!