SIA MAK Entertainment - Krāpšana!

Tika nopirktas divas biļetes uz Poļinas Gagarinas koncertu,taču viņa ir iekļauta Latvijai nevēlamo personu sarakstā!Vairākas reizes sazinājos ar koncerta organizatoru SIA MAK Entertainment par naudas atgriešanu, taču atbildes nav!Krāpnieku kantoris!

I inata4 08.11.2022

Mums tieši tas pats. Tikai mūsu gadījumā arī Biļešu serviss kantoris pamatīgi maldināja un čakarēja.

L Liko 27.02.2023

Mums tieši tā pat, arī Biļešu serviss atpērkas ar to, ka nenes atbildību par nopirktajām biļetēm. Divas reizes sūtīju ierakstītu vēstuli uz BIĻEŠU SERVISA norādīto adresi, abas reizes saņēmu savas vēstules atpakaļ.. Jau 2023.gads un naudu neredzēt kā savas ausis…👍

J JG 24.08.2023

Biļešu serviss neatgrieza naudu, nācās sūtīt kreditoru pieprasijumu.
Pēcāk saņēmām atpakaļ ierakstītās vēstules.
Griezāmies PTAC, šie neko nevar izdarīt, policijā saka vēsrsties civiltiesā, jo nesaskata noziedzīgu nodarījumu un neuzsāk kriminālprocesu.
Pats uzņēmums uz kontaktu nenāk, Jeļena (tel. nr. 29418083) , kas ir patiesa labuma ieguvēja, uz lūgumu atgriezt naudu par nenotikušo pasākumu, atbild- ka nekāda nauda nav jātgriež, tas esot jādara biļešu servisam.
Apburtais loks.