www.sudzibas.lv SIA "MĀJA-L" Krāpšana,neadekvāta vadība.

SIA "MĀJA-L" - Krāpšana,neadekvāta vadība.

Tad nu lūk vēlētos pabridināt visus,tos kuri vēlas,vai ir domājuši tur strādāt.
Priekšniece "Laima",pret darbiniekiem izturas,kā pret niecībām,alga ir neadekvāta darbam ko liek tur darīt.
Situācija tāda,kad aizgāju uz pārrunām,man nepateica precīzu skaitli,cik maksā stundā,bet tā vietā "Vadītāja" pajautāja cik ir minimalais ko velos sanemt menesi,tad nu pateicu to pasu pasu minimalako,uz ko laikam vina ari spieda.
Darba ligumu parakstot, to UZMANIGI IZLASIET,jo pirma dala jau liekas aizdomiga,lasot to ka stundas likme ir 2.65€ pirms nodoklu nomaksas,tad nakamais,algu neizmaksa darbinieka bankas konta,bet gan uz rokas. Vel esot konkretas padarita darba piemaksas/premijas,kuras protams es neredzeju,tiesi tapat ka savu liguma parakstito kopiju,kura pienakas,katram darbiniekam.
Veikala konkretaja elektronikas precu nodala,valdija HAOSS varda tiesakaja nozime,vitrinas bija "SAKARTOTAS" spriezot pec kartibas,likas,ka kads pienemis pasutijumu,un pa taisno no kastes visu preci brutali ieberis aiz vitrinas,bet man teica ka visu laiku tur kartojot.
Kad biju visu savedis kartiba pec tris dienu mocibam,man pielika papildu nodalu "SKRUVES&NAGLAS" ko protams pienemu,tikai ka pagaidu,bet tad sakas zaale,santehnika,otrais stavs utt. Bija uz rulliem jasatin vadi,kuri nebija gadu tiiti tur,ta izskatijas.
Visi vadi bija samudzinati,un dabuju visu savakt es,bet pirmsram tur neviens nebija neko darijis.
Darba attiecibas ar mani partrauca ar tadu tekstu "TU UZ DARBU NAC AR SAKOSTIEM ZOBIEM,DARBA ATTIECIBAS JAPARTRAUC",labi pec divam dienam gaju pec saucamas algas,par divam nedelam uz rokas nopelniju 102,32€ ,alga prieceja. Tad pec laika nolemu aiziet atpakal,varbut bus kas mainijies,bet ta vieta bija vel sliktak,par nostradatam 4 dienam man izmaksaja 30€ ,tad secinam to ka diena tur var nopelnit mazak par 10€...
Un pirmaksas,godigi un smagi pelnitas,ta ari nesanemu.
LOTI ceru,ka pati Laimas kundze izlasis,un par man neizmaksatajampiemaksam/premijam atceresies.

N

K kayle 11.09.2016

dabū latviešu valodu datorā un vispār iemācies latviski rakstīt