www.sudzibas.lv Sia LV Latvijas valsts

Sia LV - Latvijas valsts

Vēlos uzrakstīt sūdzību par šo valsti un šīs valsts "pozitīvajaiem" cilvēkiem. Jūs lielākā daļa esat pilnīgi šizofrēniķi un alkoholiķi. Jums sagadā prieku bojāt citiem dzīvi un būtu ar mieru rīkli pārgriezt jebkuram pretīnācējam. Un vēl jums pilnīgi neuztrauc, kas notiek jums apkārt un tikai vāraties savā sulā un jūs domājat tikai par savām nožēlojāmām paka***m. Un vēl..šī valsts ir pilnīgi nesakārtota-visādā ziņā. Sākot jau ar "lieliskajiem" ceļiem un ļoti "mīlīgajiem" ciematiem, kur neko citu kā bomžus redzēt nevar. Un vēl.. apbrīnoju jūsu lielo mīlestību pret dabu un dzīvniekiem- likums par lopu nežēlīgu kaušanu tika pieņemts zibenīgā ātrumā :) Un to bezgalīgi "laipno" apkalpošanu es arī vienkārši dievinu (paveicies ja jūs apkalopo kā cilvēkus). Kā es mīlu Latviju :)

M mudīte 25.09.2009

Pareizi jau ir, saskaitīju ejot pa ielu 40min 93 bomžikus :D
Manā pilsētā pēc plkst20 vsp nav ko meklēt laukā, jo vai nu tevi apmētās ar kkādiem s****m vai nu piekaus vai nu labākājā gadijumā nolamās

K Krabis 25.09.2009

Alfrēd, Latvijas valsts nav dzīva būtne, viņa šo sūdzību neizlasīs. Tēmē personīgāk. Tēmē Baibai!

š Šeherezada 25.09.2009

Mudīte vai tu nepārspīlē? 93 bomži ir liels bars un pat Rīgā stacijā un tirgū pa apli staigājot 40 min. diezin vai šādu daudzumu var novērot. Un tu tā arī gāji lai skaitītu? Skaitīji galvā, vai pierakstīji pa desmit? Tavā pilsētā arī laiks precīzi uzņemts. Tu tiešām bieži tiec apmētāta ar s...m vai piekauj tevi. Par to nomētāšanu grūti teikt, ko ar to var panākt interesanti? Par piekaušanu-izklausās skarbi, bet bieži tevi tā ņem un piekauj? Pieskrien bomzis klāt, kad pulkstens astoņus ir nozvanījis, sagriež ģīmi skābā izteiksmē, noņaudas un mauc tā ka dzirksteles lido? Tā viņi dara tavā pilsētā sākot no 20.01.? Un nolamāšana tev skaitās labākais gadījums! Nu ļoti interesanti! Tu atnāc mājās priecīga. Par ko priecājies? Mani nolamāja.

š šeherezade 26.09.2009

Oooo, te viens manā vārdā cenšas kaut ko mālēt...:))

M Mudīte 26.09.2009

nav jau obligaati katru dienu jaapiekauj lai justos nedroši. Un Rīgā varētu saskaitīt apt 3 reizes vairaak-tikai saac skaitīt. Un manā pilsētā ar laiku viss ok. Paldies Dievam, neesmu tik stulba lai vazātos naktīs apkārt pa pilsētu, tad noteikti katru nakti nāktu mājās zilām acīm. Un vēl man besī, kad man visu laiku piesienās visādi gipsy u.c. Tā nav diez ko laba sajūta. Vai nu jāsāk nēsāt līdzi kāds akmens vai arī labāk neiet no mājas ārā vispār..

K Kaspars 27.09.2009

Mudīt, arī gipsy cilvēku krūtīs pukst krietnas sirdis. Par ko ta tu viņiem ar akmeni gribi mest?

A albis 27.09.2009

cik patiesi vārdi, cik skarbi tie skan.gluži tā nav, bet uz to ejam.skumji, bet fakts.