www.sudzibas.lv SIA " Luvra" Nekvalitatīva prece

SIA " Luvra" - Nekvalitatīva prece

Sveiki,
vēlos dalīties pieredzē un ieteikt neiegādāties preces SIA " Luvra" somu veikalos. Tukuma veikalā, kas atrodas TC Rimi nopirku somu, kurai pēc 2 nedēļām nolobījās materiāls no rokturiem un gar somas malām. Pēc 2 nedēļām, pat sezona nepagāja!!!!! Protams aizejot uz veikalu un parādot somu, vainīgs kārtējo reizi ir klients. Esmu somu nepareizi nēsājusi- kā tad ir jānēsā tā soma? Īpašie noteikumi vajadzīgi. Klientam pretī nākšana nekāda un attieksme vienkārši drausmīga. Tagad iesniedzot iesniegumu Patērētāju aizsardzības centrā paies ilgs laiks līdz kādam rezultātam, jo birokrātija ar iesniegumiem, ekspertīzēm un atbildēm velkas ilgi. Man jātērē savs laiks un nervi, niecīgas naudas summas dēļ, jo somas tur nav dārgas, bet es nepadošos dēļ viņu attieksmes. Daudzi atmet ar roku un necīnās dēļ tā, ka nav jau liela naudas summa vai negrib strīdēties ar veikala īpašniekiem, vadītājiem, direktoriem, pārdevējiem utt. un tās tirdzniecības vietas lielākoties tiek sveikā cauri. Rīgas veikalos attieksme pret klientu ir sākusi uzlaboties, bet mazpilsētās joprojām uzskata, ka galvenie nav klienti, bet tie, kas tur strādā. Tā kā, ja iegādājaties preci šais veikalos un ar to kas atgadās, zināsiet ka jāiet cauri būs visai birokrātijai, labi, ka tas vairs nav vienīgais veikals, kur iegādāties somu.

Bijušais klients.

V